Матчі - 14-07-2016, 12:07 - Націоналіст 143

Велика перемога наостанок

Учора полтавська «Ворскла» провела останній контрольний поєдинок на навчально-тренувальному зборі в Словенії.

Суперником підопічних Василя Сачка був угорський клуб «Залаегерсег». Матч завершився великою перемогою полтавців з рахунком 4:0. Уже на першій хвилині рахунок відкрив Кобахідзе, а на двадцять сьомій подвоїв Хльобас. У другому таймі «Ворскла» відзначилася ще двічі зусиллями Дитятьєва і Сапая.

Відзначимо, що цей гол став уже третім для Олексія Дитятьєва на словенському зборі. У суперника був шанс «розмочити» рахунок, але на 79-й хвилині Богдан Шуст зумів парирувати пенальті.

Звітну гру «Ворскла» провела у такому складі: Непогодов (Шуст, 46), Пердута, Чеснаков, Дитятьєв, Сімінін (Сапай, 46), Ребенок (Бартуловіч, 46, Одарюк, 70), Ткачук (Скляр, 46), Голодюк (Мельник, 61), Кобахідзе (Квасний, 76), Коломоєць (Бараннік, 61), Хльобас (гравець на перегляді, 46).