Міні-футбол - 16-03-2010, 12:03 - sasa 208

Ветерани – срібні призери

У с. Полив\’яне, Миргородського району закінчився чемпіонат області з міні-футболу серед ветеранів (50 років і старші).

У змаганнях брали участь 4 команди, які за коловою системою у два кола визначили переможця та призерів. У першості брала участь команда Гадяцького району. Перемігши двічі команди Миргородського району (5:2 та 4:0), Шишацького р-ну (2:1, 4:0), зігравши внічию та поступившись спортсменам Хорольського р-ну (1:1, та 2:6), команда посіла друге місце.

За підсумками змагань кращим гравцем першості визнано Олексія Кошляка (у минулому футболіста полавського «Колоса»). Крім нього честь Гадяцького району захищали: Микола Колотвінов, Тарас Нечитайло, Сергій Наумов, Микола Гнойовий (Гадяч), Володимир Нікітенко (с. Кр. Лука), Григорій Вірченко (с. Лисівка), Володимир Дериглазов (с. Рашівка), Олексій Пономаренко (с. Краснознаменка), Іван Кудінов, Микола Боряк, Василь Куниця, Василь Мельник (с. Б. Лука).