Стрічка новин - 20-11-2021, 11:11 - admin 1095

Вітаміни Orthomol для спортсменів

Вітаміни Orthomol для спортсменів

За останні 30-40 років великий спорт зазнав суттєвих змін. Це як впровадження потужних інформаційних технологій, так і сучасні засоби оперативного відновлення після великих фізичних навантажень.

Сьогодні ми розкажемо про одну із складових відновлення, а саме про вітаміни Orthomol для спортсменів.

Що таке вітаміни й навіщо вони потрібні

Вітаміни – це спеціальні хімічні речовини, які потрібні кожному людському організму для нормального функціонування. Якщо вітамінів та мікроелементів в організмі достатньо, то людина має хороший імунітет та відмінну працездатність. Звісно, це не єдина вимога для цього, але вона є однією з обов’язкових. Особливо для спортсменів, які періодично виснажуються й потребують оперативного відновлення перед наступним матчем чи стартом.

Вітаміни Orthomol

Саме тому німецькими фармацевтами спеціально для спортсменів розроблена серія вітамінів під назвою Orthomol Sport. Які ж основні відмінні риси цієї серії?

Перша риса – збалансованість і мультивітамінність. Кожен організм є в певному сенсі унікальним, тому в ньому може не вистачати вітамінів різних груп. Формула Orthomol розроблена таким чином, щоб задовольнити потребу будь-якого спортсмена в необхідних вітамінах та мікроелементах.

Друга риса – позитивний ефект, який точно буде важливим саме для спортсменів. Правильний прийом вітамінів Orthomol сприяє більш високій витривалості та акумулюванню енергії, а також прискорює відновлення організму після серйозних фізичних навантажень.

Третя риса – сприяння підвищенню імунітету. Імунітет, особливо в часи пандемії, є важливим не лише для спортсменів, а й для людей, які не займаються професійним спортом. Тому Orthomol можна розглядати як загальне джерело вітамінів та корисних мікроелементів.

Що входить до складу Orthomol

Звісно, все наведене вище звучить красиво, але… Де ж конкретика? – запитаєте ви. Тому саме час розглянути склад вітамінів Orthomol. Вони містять:

  • вітаміни групи В, залізо та цинк. Ці речовини позитивно впливають енергетичний обмін, регенерацію клітин та вироблення еритроцитів;
  • вітаміни груп А та С, які незамінні при нейтралізації вільних радикалів, що вивільнюються в результаті фізичних навантажень;
  • речовини рослинного походження, які активізують інші компоненти препарату – таурин, каротиноїди, L-глютамін;
  • речовини для підтримки м’язового тонусу – фолієва кислота, магній, цинк, коензим Q10;
  • калій для розщеплення вуглеводів та покращення вироблення глікогену.

Вся інформація, що наведена вище, представлена виключно в ознайомчих цілях. Для прийняття рішення щодо прийому того чи іншого препарату проконсультуйтесь з лікарем або з працівником медичної служби своєї команди.

Погода