Кубок Полтавщини - 13-07-2015, 08:07 - sasa 254

Визначилися чвертьфіналісти Кубка Полтавщини

Відбулося два заключних поєдинки 1/8 фіналу Кубка Полтавської області.

\”Зеніт\” (Лубни) – ФК \”Глобине\” 2:3  (1:2).
Кубок області. 1/8 фіналу. 12 липня. Лубни. Стадіон \”Центральний\”. 305 глядачів. + 24С. Дощ.
Судді: О. Матяш, С. Новік, А. Сидоренко (усі – Полтава). Делегат-інспектор матчу: В. Наритник (Кременчук).
\”Зеніт\”: Четверіков, Кірпіченко, Бортнік (Лубенець, 46), Морозюк, Даценко, Панченко, Реутов, Дюжов, Ященко (Б. Шевченко, 56), В. Шевченко, Новосілецький (Масюк, 14). Тренери: Я. Рева, А. Гришанович.
\”Глобине\”: Гринько, Бахуринський, Смірнов, Кулька, Паперович, Міславський, Місяйло (Черномор, 71), Мироненко, Кувшинов (Макорін, 71), Нечипорук, Харчинський (Куімов, 86). Тренер: С. Мурадян.
Голи: Панченко (20), Шевченко, 55) – Кулька (12, 87), Міславський (37).

Це був справжній кубковий поєдинок обласного кубка, в якому зустрілися  \”непримеримі\” суперники, які у вищоліговому чемпіонаті Полтавщини ділять на сьогодні 5-6 місця.

Перед початком поєдинку всі присутні на стадіоні \”Центральний\” вшанували пам\’ять колишнього першого заступника міського голови, начальника Лубенської ОДПІ, президента ФК \”Лубни\”, батька гравця команди \”Зеніт\” Володимира Величка  і палкого прихильника лубенського футболу Григорія Величка, який саме цього дня пішов з життя.

Щодо самого матчу, то він пройшов у цікавій і запеклій боротьбі, а головоне подарував глядачам п\’ять забитих голів. Спочатку пенальті не реалізував нападник зенітівців Валенитин Шевченко, після удару якого м’яч потрапив у поперечину воріт гостей. Першими забили гості – влучно пробив Максим Кулька. Далі зрівняв рахунок захисник господарів Дмитро Панченко – 1:1. Наприкінці першого тайму вивів вперед гостей нападник Олександр Міславський.

Після перерви гра під акомпанемент дощу була ще більш напруженою, в які обидві команди не хотіли поступатися супернику. На 55 хвилині зустрічі форвард \”Зеніту\” Валентин Шевченко потужним ударом зрівнює рахунок – 2:2. Але останню крапку у вирішальній зустрічі поставив влучний удар головою на 87 хвилині глобинця  Максима Кульки, який приніс перемогу гостями – 3:2.

Результати іншого матчу 1/8 розіграшу Кубка області:

\”Дукат\” (Селещина) – \”Стандарт\” (Нові Санжари) 2:0

У переможців голи провели Андрій Михайличенко і Сергій Хрипко.

Отже, до чвертьфіналу вийшли: \”Олімпія\” (Савинці), ФК \”Лубни\”, \”Дукат\” (Селещина). \”Фламінго\” (Комсомольськ), ДЮФШ ФК \”Ворскла\” (Полтава), ФК \”Глобине\”, \”Динамо\” (Решетилівка), \”Фортуна\” (Кейбалівка). Жеребкування 1/4 фіналу відбудеться у Полтаві 13 липня о 12.00. А самі матчі пройдуть у суботу, 18 липня.