Останні новини - 30-11-2012, 11:11 - sasa 23

Володимир Чеснаков: \»Ворскла\» зуміє зібратися на \»Карпати\»

Володимир Чеснаков: \»Ворскла\» зуміє зібратися на \»Карпати\»

Захисник Ворскли Володимир Чеснаков поділився своєю думкою про майбутній матч із Карпатами.

\»Навряд чи Карпати займають своє місце в турнірній таблиці. Вони гідні бути вище. Я дивився кілька їхніх останніх матчів. У них все змінилося в кращу сторону з приходом кваліфікованого тренера Костова. Налагодити взаєморозуміння, вони дуже додали в чисто ігровому плані\», — зазначив Чеснаков.

\»На мою думку ключові виконавці Карпат — це Худоб\’як, Гладкий і Лукас. Від них варто очікувати найбільше неприємностей. Іспанець дуже вибуховий, деколи невловимий. Потрібно стежити за ним в обидва. Постараємося не дати йому зіграти так, як він вміє\».

Чеснаков впевнений, що після поразки від Волині Ворскла зуміє зібратися.

\»Ми професіонали, і кожен знає, що абсолютно немає часу роздумувати, що було б … Луцьким футболістам і нічия була б у радість, а так вийшло, що вони відвезли з собою все, що можливо було взяти в цьому поєдинку, — сказав захисник. — Нам, звичайно ж, дуже шкода. І хоча ми не створили багато стовідсоткових епізодів, але наше територіальне та ігрову перевагу, думаю, було незаперечним \».

\»Гра в команди є. Це головне! Якщо будемо діяти впевнено, як ми вміємо, у свій футбол. Якщо удача не відвернеться, у відпустку підемо в гарному настрої\».

Погода