- 14-02-2017, 05:02 - Націоналіст 169

«Ворскла» і «Алмалик» сильнішого не виявили

Сьогодні футболісти полтавської «Ворскли» провели свій черговий контрольний матч на навчально-тренувальних зборах у Туреччинні.

Підопічним Василя Сачка протистояла команда «Алмалик», яка представляє одноіменне узбецьке місто. Уже на 9-й хвилині Дмитро Хльобас заробив пенальті, який сам же взявся і виконувати. Але переграти воротаря суперника не зміг. Втім першою відзначилася все одно «Ворскла». На 30-й хвилині найспритнішим на добиванні після подачі кутового виявився В’ячеслав Шарпар – 1:0. Свій шанс «Алмалик» отримав на передостанній хвилині тайму у вигляді пенальті, який і було реалізовано.

Нічийний рахунок так і зберігся до фінального свистка. «Ворскла» знову не програє, що не може не радувати. Гру проти «Алмалика» наша команда провела у такому складі: Сарнавський, Ребенок, Пердута (Сапай, 66), Чеснаков, Остапенко (Даллку, 46), Кравченко (Кунєв, 75), Ткачук, Мякушко, Одарюк (Зарічнюк, 66), Хльобас (Загорулько, 59), Шарпар.