12-й гравець - 05-05-2010, 03:05 - sasa 177

\”Ворскла\” – \”Арсенал\”. Фан-сектор

Якщо минула домашка проти хорьків згадується в контексті провалу на трибунах, то матч проти арсів став конкретним провалом на полі.

Рахунок 1-5 говорить сам за себе. Що коїлося з нашими футболістами в цей день сказати важко. Не могли/не хотіли/ не виходило. Нехай кожен для себе підкреслить необхідне. Сектор на фоні абсолютної відсутності гостей виглядав і звучав досить непогано. Знову після тривалої перерви була сформована двоярусна банерна лінія. Протягом 1-го і першої половини 2-го таймів періодично використовувався набір великих і малих прапорів. На 64-й хвилині ворскляни пропускають четвертий гол. Після нього сектор на хвилину замовкнув, а потім абсолютна більшість фанів просто сіли. Можливо, це було досить суперечливе рішення, але ніяк не відреагувати на кошмарну гру «Ворскли» було дуже важко.  Також були згорнуті всі банери. Не сколихнув біло-зелених і гол забитий Чічіковим. Тим паче одразу гості з пеналя вкотили і 5-й. Після фінального свистка Величко (якому на протязі гри від фанатів і вболівальників «діставалося» найбільше) розвернувся і поаплодував сектору. А потім ще 4 гравці (Маркоскі,Чеснаков, Матвєєв і Цуррі) знайшли в собі сили підйти до сектору і подякувати за підтримку на протязі 60 хвилин. З сектору в цей час заряджали «где же ваша гордость?»

Закінчити звіт мабуть слід словами Миколи Петровича: «Мы все сегодня наелись дерьма»…

З вірою в майбутнє: вперед, ворскляни!