Останні новини - 02-11-2011, 01:11 - sasa 20

\»Ворскла\» цікавиться голкіпером \»Говерли-Закарпаття\»?

\»Ворскла\» цікавиться голкіпером \»Говерли-Закарпаття\»?

Як мінімум три клуби української Прем\’єр ліги хочуть бачити у своєму складі нинішнього воротаря ужгородської «Говерли-Закарпаття» Олександра Надя. Чутки про це поширилися в оточенні закарпатської команди.

\"ОлександрСам гравець цю інформацію не спростував, але і не підтвердив. Офіційних пропозицій щодо Олександра \»Говерлі\» ніхто поки не робив. Але знову таки, вірячи чуткам, Надь цікавий двом учасникам Ліги Європи (ймовірно, що мова йде чи про \»Металіст\», чи про \»Ворсклу\»), а також команді, яка прагне в нинішньому сезоні пробитися в єврокубки.

Олександр Надь на сьогоднішній день входить до п\’ятірки кращих воротарів українського футболу і нинішній успіх \»Говерли\» не в останню чергу — його заслуга. Такий відмінний \»№ 1\» потрібен ужгородській команді. І тому ми не збираємося його продавати, — вважає Шуфрич.

Нагадаємо, що \»Говерла-Закарпаття\» сьогодні — один з лідерів першої ліги українського чемпіонату, і разом із запорізьким \»Металургом\» є головним претендентом на вихід у Прем\’єр лігу. Що стосується самого Олександра Надя, то він в нинішньому сезоні відіграв в рамці всі матчі ужгородської команди, пропустивши в 20 іграх (18 у чемпіонаті і 2 — в кубку) всього 8 (7 і 1 — відповідно) голів. Це кращий показник у першій лізі.

На даний момент, у голкіпера діючий контракт з \»Говерлою\» до 2014 року. Трансферна вартість футболіста, на думку експертів — близько 1,5 млн. доларів.

 

Закарпаття-Онлайн

Погода