Новини - 04-04-2009, 07:04 - Nash 46

Ворскла-Іллічівець. Прес-конференція

Ворскла-Іллічівець. Прес-конференція

Ілля Близнюк, тренер “Іллічівця”:

– Як ви самі бачили, хороша гра була – напружена, спортивна. У Полтави було раза у два менше гольових моментів, ніж у нас. Реалізуй ми ті гольові моменти, які у нас були, то гру можна було б закінчувати вже у першому таймі. На жаль, хлопці в перерві не зовсім сприйняли мої слова про те, що “Ворсклу” у другому таймі поженуть вперед уболівальники, Микола Петрович. Ми трохи розслабилися, тому по ходу довелося вносити корективи. Ті хлопці, які вийшли на заміну, підсилили гру.

– Чому Андрій Оберемко, який вийшов на заміну, грав не зі стартових хвилин та і взагалі нерегулярно грає?

– Для цього є тренерський штаб. Він приймає остаточне рішення. За остаточний результат також відповідає тренер. На сьогоднішній день він підсилив гру, забив – це добре для команди.

Микола Павлов, головний тренер “Ворскли”:

– Я сьогодні перед установкою думав: коли працюєш і борешся за виживання – це одне. Коли борешся за медалі і єврокубки – це зовсім інше. Ми сьогодні опинилися у якомусь проміжному положенні. Я не звинувачую футболістів. Я себе звинувачую. Може, керівництво винне, яке подумало, що ми з цими футболістами можемо вирішити задачу виходу в єврокубки. Так не буває. Мабуть, десь ми не налаштувалися. В перерві я сказав хлопцям, що ми мали програвати вже два або три м’ячі. І це не те, щоб нас перегравали. Ми просто допускали помилки, які неприпустимі для команди, яка знаходиться на п’ятому місці. Після того як рахунок став 0:1, я спеціально не став міняти того гравця, через якого нам забили гол, щоб не травмувати його. У другому таймі, наче, і зрівняли, вийшли вперед. Я все-таки думаю десь на результат вплинула втома Цуррі, Далку та Ярмаша, які напередодні грали за національні збірні. Ми хотіли підсилити оборону Чеснаковим, але так вийшло. Я прошу пробачення.

– У другому таймі ви стали грати у два нападники. Як на вашу думку, цей експеримент вдався?

– Якщо ми забили два голи, плюс моменти були у Чичикова, то, ніби і нічого. Але, на жаль, та схема гри, яка була у нас при Сергієві Кравченку, не працює.

– Чи реально з таким підбором гравців потрапити у єврокубки?

– Я вчора спостерігав по телевізору за Юлією Тимошенко, яка говорила про кризу. У нас подібна ситуація. Якби я навесні сказав, що це нереально, то почалася б паніка. Керівництво найняло мене на роботу і я маю виконувати поставлені завдання. Коли йдуть такі гравці, як Чижов, Краченко, а на заміну їм приходять нерівноцінні, то, звичайно, виникають проблеми. Але я не можу про них говорити. Я ніколи не скажу, що у мене погані футболісти. Винні всі. В тому числі і головний тренер. Якщо ми не виконаємо поставлене завдання, то мене мають звільнити. Я так розумію відносини головного тренера й керівництва клубу. Приводів, щоб панікувати, у нас нема. “Динамо” теж колись програло “Нафтовику”, який потім вилетів. Нічого страшного.

– Сьогодні маріупольські вболівальники підготували банер. Ви звернули на нього увагу?

– Звичайно. Я ніколи не говорив погано про команди, в яких працював. Маріуполю я віддав сім із половиною років своєї тренерської кар’єри. Ми ні разу не опустилися нижче 10-го місця. Хоча рівень гравців там був значно нижчий. Рік тому в Полтаві стояли подібні завдання до тих, які були в “Іллічівці” відразу після мого приходу. Зараз у нас інші задачі, які, мабуть, поки нам не по плечу.

– Чи нема в команді надлому, чи не порушився мікроклімат?

– Ми коли були у Ялті, то були певні внутрішньокомандні конфлікти. Але це наші внутрішні справи. Було кілька неприємних зіткнень. На жаль, таке мало місце. Можливо, і це вплинуло на кінцевий результат.

Погода