12-й гравець - 10-03-2010, 01:03 - sasa 39

Фан-сектор “Ворскла” – “Металург” Запоріжжя

Фан-сектор “Ворскла” – “Металург” Запоріжжя

На жаль, перший домашній матч після тривалої зимової перерви не викликав значної активності на трибунах полтавського стадіону.

Останнім часом здається, що в Полтаві звичайному вболівальнику краще подивитися за грою улюбленої команди вдома по телевізору, ніж прийти на стадіон та підтримати її власноруч. Звичайно, можна знайти мільйон причин, чи то погана погода, чи погана гра самої команди, але все ж таки рекорд минулорічної весни полтавців, мабуть, ще довго не повторити.

Цього разу фан-сектором для полтавців став не звичний 22-й (на те є свої причини), а 17-й та 18-й сектори. Через це довелося відмовитися від більшості лицьових банерів (елементарна відсутність огорожі, куди їх можна було б повісити), також не було прапорів та барабану (через труднощі його пронести). Щодо плюсів такого розміщення можна вказати те, що відсутній шмон. Також між цими двома секторами знаходиться вежа для відеозйомок, яку біло-зелені використали для розташування на ній споукмена, що давало деякі покращення в сапорті, але, на жаль, частина людей на секторі просто простояла дивлячись на поле, лише інколи підключаючись до загальної голосової підтримки. Напевно ще не всі адаптувалися після зими…

У середині першого тайму на секторі господарів запалили вроцлав, одразу після цього ”Ворскла” відкрила рахунок…

Гостей до Полтави приїхало приблизно 180 осіб. На гру “Бешкетники” приготували для полтавських “друзів” текстівку: “Продай урожай – Оплати хостинг”. Це як би ділова порада біло-зеленим у відповідь на їх заклик на своєму форумі про збір грошей для оплати хостингу сайту. Взагалі всю гру не покидала думка, що зараз щось почнеться. Адже господарям потрібно було якось відповісти на те як віроломно увірвалися до них під трибуну в Запоріжжі. Все до цього йшло. Вороги були зовсім поруч, ментів на стадіоні майже не було. Але не склалось. Спроба пробитися до опонентів вже після матчу не увінчалася успіхом. Від рук мусорів постраждав старий фан Клей, йому зламали руку. Через це мікроавтобус зі старими застряг на кілька годин у Полтаві.

Погода