Матчі - 13-05-2019, 12:05 - admin 396

«Ворскла» на останніх хвилинах втрачає перемогу над «Карпатами»

Полтавцям не вдалося взяти реванш за дві розгромні поразки.
«Ворскла» на останніх хвилинах втрачає перемогу над «Карпатами»

У цьому сезоні у взаємовідносинах «Ворскли» і «Карпат» була вписана нова сторінка: вперше один із суперників двічі поспіль переміг з рахунком 4:0. І, на жаль, це була не наша команда.

Тому нечисленні вболівальники, які недільного вечора прямували на стадіон, розраховували на реабілітацію в вигляді перемоги улюбленої команди.

Перші хвилини засвідчили серйозні наміри ворсклян. Вони були активнішими й уже на 15-й хвилині заробили перспективний штрафний на правому фланзі. Павло Ребенок виконав стандартне положення в стилі Деніса Главіни, коли йде, ніби навісна передача, але м’яч закручується так, що у випадку відсутності контакту з кимось із гравців, влучає в площину воріт. Цього разу сталося саме так. Допоміг Ребенку й мокрий газон. Кучинський не встиг зреагувати взагалі – 1:0.

Тоді складно було уявити, що це був чи не єдиний момент для взяття воріт у «Ворскли» аж до кінця матчу. І якщо до перерви полтавці діяли більш-менш компактно й дозволили створити «Карпатам» лише одну нагоду для взяття воріт, то далі все було куди гірше.

Після виходу з роздягальні львів’яни додали в активності. Двічі «Ворсклу» від голів рятував Ткаченко. Втім, навіть він виявився безсилим, коли на 87-й хвилині Дебелко замкнув на дальній стійці скидку головою від партнера.

А що ж господарі? У другому таймі ворскляни передачами назад максимально загравали Ткаченка. Очевидно, це ноу-хау для нашої команди від Віталія Косовського, яке передбачає витягування опонента й створення вільних зон подібно до того, як це робить «Манчестер Сіті» Пепа Гвардіоли. Даний компонент нашим хлопцям належить ще шліфувати і шліфувати, адже в матчі з «Карпатами» він був більше схожий на затяжку часу, ніж на якісь продумані дії.

А поки маємо нічию 1:1, яка однозначно не влаштувала «Карпати», яким необхідно вибиратися з зони перехідних матчів за право залишитися в Прем’єр-Лізі.

«Ворскла» — «Карпати» — 1:1 (1:0)

«Ворскла»: Ткаченко, Гіоргадзе, Скляр, Сапай, Чеснаков, Саків (Кане, 64), Шехіч (Кобахідзе, 68), Шарпар, Петровіч (Мисик, 89), Ребенок, Карека.

«Карпати»: Кучинський, Мірошниченко, Папа, Мегреміч, Бусько (Мякушко, 69), Йода, Онгла, Сандохадзе (Дебелко, 79), Ді Франко, Кльоц, Понде.

Голи: Ребенок (15) — Дебелко (88).

Попереджені: Шарпар (24), Шехіч (65) — Сандохадзе (34), Ді Франко (54), Мегреміч (85).

Олександр Данник

Фото vorskla.com.ua

Погода