Новини - 13-04-2021, 08:04 - admin 12091

«Ворскла» не буде фаворитом у «бронзовому матчі» УПЛ

«Ворскла» не буде фаворитом у «бронзовому матчі» УПЛ

Полтавська «Ворскла» готується до надважливого поєдинку в рамках Української Прем’єр-ліги проти луганської «Зорі», від якого багато в чому буде залежати доля команди Юрія Максимова в битві за «бронзу».

«Ворсклянам» залишилося зіграти в поточному сезоні лише 5 матчів, і враховуючи той факт, що до третьої сходинки команді Юрія Максимова треба подолати дистанцію у 4 пункти (та ще і при матчі в запасі у володаря цієї позиції), гри проти «Зорі», яка як раз і займає поточне «бронзове» місце в чемпіонаті, стає для полтавців фактично вирішальною.

Які шанси, на думку експертів, у «Ворскли» в грі, яка відбудеться вже у суботу 17 квітня? Аналітики компанії Бетсіті, яка завжди готова потішити любителів українського футболу широкою лінією на матчі УПЛ, вважають, що фаворитом зустрічі буде саме суперник полтавців. Якщо конвертувати котирування на цю гру у проценти, то виявиться, що шанси «Зорі» на здобуття трьох очок – 48%, тоді як «Ворсклі» аналітики відводять лише трохи більше 26%. А більш докладно з коефіцієнтами на важливий для команди Юрія Максимова матч можна ознайомитися тут.

Також варто відзначити, що беттинг-експерти не чекають від суботньої гри високої результативності. Можливо надихнувшись «нульовою» нічиєю в грі між цими ж командами у першому колі поточного чемпіонату України, сайт Бетсіті пропонує заключити парі на стандартний тотал більше 2.5 забитих м’ячів за більш високий коефіцієнт, аніж на протилежний варіант. І у відсотковому значенні ситуація має такий вигляд: вірогідність трьох або більше забитих м’ячів в грі у Полтаві – лише 42%, тоді як на два або менше голів – майже 58%.

При цьому варто нагадати, що до поточного сезону «Ворскла» та «Зоря» грали між собою досить результативно. У період з вересня 2018-го року по жовтень 2019-го суперники провели чотири очні зустрічі, в 3-х з яких було забито мінімум три голи. При цьому в 3-х поєдинках за цей період виграла саме «Зоря», тому позиція беттинг-експертів щодо фаворита нового поєдинку між командами саме у статистиці знаходить свою підтримку.

Погода