Останні новини - 12-11-2016, 03:11 - Націоналіст 165

«Ворскла» не змогла перемогти аматорів

Полтавська «Ворскла» не змогла продовжити переможну традицію, започатковану в попередніх товариських матчах.

Шо цікаво, представники елітного дивізіону («Дніпро» й «Олександрія») не змогли встояти перед командою Василя Сачка, а ось аматорська команда з Решетилівки здобула почесну нічию.

Рахунок на 25-й хвилині ударом зі штрафного відкрив Младен Бартулович. «Динамо» вирівняло ситуацію вже в другому таймі. На 66-й хвилині Гребенюк заштовхав м’яча у ворота.

Полтавці не бажали грати внічию і на 86-й хвилині забили, як здавалося, вирішальний гол. Це Зарічнюк вдало замкнув простріл з флангу. Втім, решетилівчани боролися до останнього й були винагороджені на 90-й хвилині, коли Романчук реалізував пенальті. 2:2 – бойова нічия.

Цей матч команди провели у таких складах:

«Ворскла» (перший тайм): Шуст, Одарюк, Даллку, Дитятьєв, Сапай, Ребенок, Чеснаков, Ткачук, Бартулович, Хльобас, Загорулько.

«Ворскла» (другий тайм): Непогодов, Остапенко, Пилявський, гравець на перегляді, Саків, Мельник, Ткачук, Зарічнюк, Турсунов, Загорулько (Хльобас, 65).

Головний тренер: Василь Сачко.

«Динамо»: Швець, Олефір, Ільчиш, Ребенок, Колесніченко, Краснопьоров, Ротань, Мелащенко, (Гребенюк, 46), Місяйло (Потапенко, 55), Рудик, (Ягодовський, 46), Манасян, (Романчук, 46).

Головний тренер: Олег Калюжний.