Новини - 19-10-2012, 06:10 - Націоналіст 35

\»Ворскла\» отримає три очки без боротьби?

\»Ворскла\» отримає три очки без боротьби?

Ситуація в запорізькому «Металурзі», схоже, виходить з-під контролю. Сьогодні з достовірних джерел у клубі стало відомо, що персонал клубу, відповідальний за супроводження команди під час матчів, включаючи тренерів, лікарів, масажистів, відмовляється виїжджати в Полтаву на черговий календарний матч.

Причинами такого рішення стали систематичні затримки виплат заробітної плати, а також рішення основного засновника клубу — Олександра Богуслаєва (син В\’ячеслава Богуслаєва — глави підприємства «Мотор Січ» і депутата ВР від Партії регіонів), надалі платити обслуговуючому персоналу мінімальний оклад без премій і бонусів. Відповідний лист від імені працівників клубу сьогодні було вручено О. Богуслаєву, проте той, за даними все тих же джерел, ніяк на це не відреагував, і рішення своє змінювати не має наміру.

У даній ситуації календарний матч чергового туру «Ворскла» — «Металург» (Запоріжжя) знаходиться під загрозою зриву, бо, навіть якщо самі футболісти прибудуть до Полтави, готувати їх до матчу, а також надавати медичну допомогу буде нікому, а відсутність медичного персоналу, як відомо, є порушенням регламенту змагань, і може служити скасуванням будь-яких спортивних заходів.

За матеріалами ЮАФутбол

Погода