Матчі - 21-11-2010, 07:11 - sasa 15

\»Ворскла\» попрощалась зі своїми уболівальниками на мінорній ноті

\»Ворскла\» попрощалась зі своїми уболівальниками на мінорній ноті

В останньому матчі 2010 року в Полтаві біло-зелені програли вдома столичній \»Оболоні\» — 0:1

Ворскла — Оболонь — 0:1
Кутас 33
Ворскла: Долганський, Даллку, Краснопьоров, Пєсков, Медведєв, Селін, Маркоскі, Кулаков, Єсін (Янузі 66), Безус (Громов 46), Сачко
Оболонь: Рибка, Лозинський, Кутас, Сапай, Кучеренко (Мазуренко 46, Бондаренко 75), Сибіряков, Пластун, Лупашко, Панас (Шевчук 87), Худзік, Мандзюк
Арбітр: Юрій Можаровський (Львів)
Попередження: Маркоскі 31, Медведєв 60, Мандзюк 83 — Кутас 28, Панас 62, Худзік 78
21 листопада. Полтава. Стадіон \»Ворскла\».

    …Дощ, туман, мряка, калюжі – ось головні атрибути футбольного вечора в Полтаві. Такі погодні умови внесли свої корективи у тактичні плани наставників на гру. А головне – голкіпер гостей Рибка почувався в такій ситуації, як…як… та як риба у воді!

    Та про все по порядку. Стартовий склад особливих запитань не викликав. З лави запасних спостерігав за матчем Чеснаков, якого Павлов вирішив поберегти, враховуючи мокре поле і недавню травму Володимира. Там же чекав свого шансу і Бараннік, якому тренер поступово дає відчути \»запах Прем’єрки\». Рикун, Громов, Янузі були готові підсилити напад у разі необхідності.

    На поле ж вийшли усі знайомі обличчя. Після феєрії у Маріуполі Сачко мав шанс проявити свої здібності перед своїми уболівальниками. Допомагати йому в цьому були покликані Маркоскі, Безус, Кулаков і Єсін. Краснопьоров зустрічав атаки суперників, а вже за ним захист підкріплювали Медведєв, Селін, Пєсков і Даллку.

    Матч розпочався у боротьбі за центр поля. До 25-ї хвилини особливих загроз біля воріт жодної з команд не було. \»Ворскла\» намагалася ввійти в карний майданчик через фланги, а \»Оболонь\» усю надію поклала на стандарти. Та перший момент виник з гри. Навіс у володіння Долганського, захисники не змогли втримати Худзіка, але на останньому рубежі підстрахував голкіпер, відбивши удар впритул.

    Полтавчани відповіли стрімкою атакою Кулакова. Денис пробив по воротах, Рибка у стрибку відбиває м’яч, на добивання летить Сачко, дотягується до кулі, але Рибка вже на місті. Стадіон видихнув. Після цього команди обмінялися попередженнями, що не дивно, адже поступатися жодним клаптиком поля ніхто не хотів. А Безус знов дозволив продемонструвати майстерність Рибці. Удар форварда голкіпер потягнув.

    А потім гості забили. На 33-й хвилині відчайдушний удар із штрафного вдався Кутасу. М’яч по невимовній траекторії влетів у верхній кут. 0:1 – погодні умови зіграли на руку пивоварам.

    Мали шанс полтавчани відігратися ще до перерви, та Безус, замість відправити плямистого в сітку, почав шукати кого б обіграти. Знайшов, а обфінтити не зміг, шанс втрачено.

    На другий тайм господарі вийшли з наміром таки забити. А гості рішуче прийняли бій. Навіс Кулакова з незвичного лівого флангу неробочою лівою (!) мало не перетворився у гол. Лічені сантиметри від штанги – тут би і Рибка не допоміг.

    Черговий обмін жовтими картками і бенефіс голкіпера – Громов завдавав удару впритул, та неймовірна реакція дозволила стражу воріт з стрічки витягнути м’яч. А через кілька хвилин уже Сачко здавалося вбивав головою кулю в сітку – Рибка! Це був останній момент матчу. Гості відчайдушно оборонялися і не дозволили здобути господарям бодай очко.

    Слід відзначити якість гри господарів. Незважаючи на \»нельотну\» погоду, процент браку був значно нижчий, ніж у попередніх матчах за більш сприятливих умов. Шкода, що це не позначилось на результаті матчу. І дорікнути в цьому можна хіба що Рибці.

    Ось так \»Ворскла\» програла в матчі, в якому абсолютно не заслуговувала поразки. Закінчення футбольного сезону в Полтаві вийшло під стать погоді – похмурим, розпливчастим, непевним. А перед підбиттям підсумків залишився один матч у Сімферополі. Чекаємо на фінальний акорд?

    Разом до нових перемог!

Погода