Останні новини - 06-09-2015, 07:09 - sasa 148

Дніпро – Ворскла – 2:1
Матеус, 55, 67, – Міщенко, 65.
Дніпро: Лаштувка (Шеліхов, 46), Томечак, Папа (Дуґлас, 46), Чеберячко,  Піко, Едмар (Влад, 67), Даніло, Безус, Руїс, Матеус, Баланюк (Бруно Ґама, 46).
Ворскла: Ткаченко, Сімінін (Даллку, 46), Чеснаков (Міщенко 46), Шиндер (Баранник, 68), Пердута (Квасний, 76), Дитятьєв (Одарюк, 80) Скляр (Кизилатеш, 83).

Гра відбулася у селі Шарівка Валківського району, що на Харківщині. Не дивно, що на матч єврокубкових учасників прийшло подивитися мало не все село, а також із прилеглих селищ.

На 55-й хвилині Матеус після помилки в обороні відкрив рахунок. Через десять хвилин за фол проти Шиндера призначили штрафний. Виконував Міщенко – один із гравців у стінці головою відбив сферу. А у наступній атаці з коронної лівої Міщенко поклав м\’яч під самісіньку стійку в правий кут – 1:1. Втім, нічия тривала недовго, Матеус знову виводить Дніпро вперед, замкнувши дальню стійку. Зрештою матч так і закінчився – 2:1.