Останні новини - 21-02-2011, 05:02 - sasa 14

\”Ворскла\” \”розібралась\” з румунами

Ворскла – Петролул (Румунія) – 3:1
Безус 13-пен., 85, Курилов 83
Ворскла: Величко, Курелех, Пєсков, Курилов, Ткачук, Оберемко, Чичиков, Громов, Пердута, Безус, Янузі.

21 січня полтавська команда провела одразу два матчі. Першу гру умовна «основа» завершила впевненою перемогою. У першому таймі перевага була досягнута завдяки реалізованому Безусом 11-метровому удару. Проявляв активність Ігор Пердута, постійно переграючи на правому фланзі своїх візаві. Обороні «Петролула», що бореться за вихід до елітного дивізіону Румунії, доводилося іноді лише ціною фолу зупиняти Ахмеда Янузі. Суддя, правда, не залишав без уваги всі порушення, і швидко заспокоював грубіянів, іноді остуджуючи запал жовтими картками.

Пристрасті панували на полі і в другій половині гри. На 60-й хвилині ворскляни пропустили швидку контратаку румунів, і рахунок зрівнявся. Тут же хороші можливості для взяття воріт розтринькали Громов, після удару якого м\’яч влучив у захисника, і Безус. На 83-й хвилині Безус накинув на голову Курилова, і той був точний – 2:1.

Незабаром за всі огріхиреабілітувався і сам Безус. Після подачі з кутового, на дальній штанзі Ткачук скинув головою, і ніким не прикритий нападник встановив остаточний, як виявилося рахунок у цьому цікавому матчі – 3:1.

Ввечері біло-зелені проведуть ще один контрольний поєдинок – з російським «Ростовом».