Матчі - 01-12-2015, 09:12 - sasa 174

Ворскла сенсаційно і впевнено обіграла Дніпро

У заключному виїзному матчі 2015 року Ворскла доволі несподівано і впевено перемагає в Дніпропетровську Дніпро – 2:0

Дніпро – Ворскла – 0:2

Завершальний поєдинок 16-го туру Ліги Парі-Матч виправдав сподівання любителів футболу. Зустрічались дві класні команди, де дисципліна, мотивація та тренерський задум були кращими та успішнішими у \”Ворскли\”. Хоча у першому таймі трохи більше м’ячем володіли господарів, гостроти у володіннях Дениса Бойка було аж ніяк не менше. Антон Шиндер міг завершувати зусилля партнерів, як завжди, Олексій Дитятьєв небезпечно підключався на стандартні положення. Дніпропетровці хіба що раз могли виходити вперед, коли Станіслав Богуш парирував удар Леонардо, а добивання Даніло заблокував Сергій Сімінін. Тому завершення першої половини гри було логічним. Прорив лівим краєм Младен Бартуловіч завершив якісним пасом саме на того гравця, який залишився без нагляду захисників, і Санжар Турсунов \”прошив\” Бойка – 0:1.

Заміни у перерві сприймались неоднаково. Вихід Романа Безуса замість Дугласа, який часто помилявся, посилював атакувальний потенціал \”Дніпра\”. А от Василь Сачко випустив Олександра Скляра, від чого центр поля став більш непрохідним, а фланги не постраждали. Зокрема, другий гол народився знову ліворуч. Тепер там добре себе проявив Артем Громов, підключив до атаки Андрія Ткачука, а той уже вивів на завершальний удар Шиндера, який знаходиться у блискучій формі – 0:2. Як, до речі, і Дитятьєв – саме він розбивав більшу частину зусиль господарів. Але одного разу ніхто не завадив Матеусу закрутити м’яч у дальній кут, коли стійка врятувала \”Ворсклу\”. Ще раз міг після розіграшу штрафного відзначитись Папа Гуйе, проте Євген Селезньов хотів додати, знаходячись при цьому у положенні \”поза грою\”. Тож, \”Ворскла\” повертає собі 5-й рядок, а \”Дніпро\” випереджає полтавчан лише на 3 очка і йде 4-м.