Останні новини - 20-06-2011, 03:06 - sasa 5

\”Ворскла\” в Лізі Європи зустрінеться з \”Реновою\” або \”Глентораном\”

\”Ворскла\” в Лізі Європи зустрінеться з \”Реновою\” або \”Глентораном\”

У понеділок в Ньоні визначилася турнірна доля 105 учасників першого і другого відбірних раундів Ліги Європи УЄФА. Полтавська \”Ворскла\” в кваліфікації другого за значимістю єврокубку боротиметься за вихід до третього раунду з переможцем пари \”Ренова\” – \”Гленторан\”.

 

Пеший матч полтавці проведуть на віїзді 14 липня. А матч відповідь у Полтаві – 21 липня.

 

Перший відбірний раунд (30 червня і 7 липня)
1. \”Рейк\’явік\” (Ісландія) – \”Фуглафйордур\” (Фарери)
2. \”Даугава\” (Латвія) – \”Тромсе\” (Норвегія)
3. \”Ельфсборг\” (Швеція) – \”Фола\” (Люксембург)
4. ТНС (Уельс) – \”Кліфтонвілл\” (Півн. Ірландія)
5. \”Хонка\” (Фінляндія) – \”Нимме Калью\” (Eстонія)
6. \”Фулхем\” (Англія)* – \”Рунавік\” (Фарери)
7. \”Вестманнаяр\” (Ісландія) – \”Сент-Патрікс\” (Ірландія)
8. \”Хьоккен\” (Швеція)* – \”Кер\’єнг\” (Люксембург)
9. \”Олесунд\” (Норвегія)* – \”Ніт Атлетик\” (Уельс)
10. \”Ренова\” (КЮР Македонія) – \”Гленторан\” (Півн. Ірландія)
11. \”Копер\” (Словенія) – \”Шахтар\” Караганда (Казахстан)
12. \”Банга\” (Литва) – \”Карабах\” (Азербайджан)
13. \”Пакш\” (Угорщина) – \”Санта-Колома\” (Андорра)
14. \”Работнички\” (КЮР Македонія) – \”Транс\” (Eстонія)
15. \”Рад\” (Сербія) – \”Тре Пенне\” (Сан-Марино)
16. \”Будучность\” (Чорногорія) – \”Флямуртарі\” (Албанія)
17. \”Улісс\” (Вірменія) – \”Ференцварош\” (Угорщина)
18. \”Ягеллонія\” (Польща) – \”Іртиш\” (Казахстан)
19. \”Мінськ\” (Білорусь) – \”Олімпік\” (Азербайджан)
20. \”Динамо\” Тбілісі (Грузія) – \”Мілсамі\” (Молдова)
21. \”Вартекс\” (Хорватія) – \”Лусітанс\” (Андорра)
22. \”Бананц\” (Вірменія) – \”Металург\” Руставі (Грузія)
23. \”Біркіркара\” (Мальта) – \”Влазнія\” (Албанія)
24. \”Широки Брієг\” (Боснія і Герцеговина) – \”Олімпія\” Любляна (Словенія)
25. \”Спартак\” Трнава (Словаччина) – \”Зета\” (Чорногорія)

* переможці конкурсу \”фэйр-плей\”

Другий відбірний раунд (14 та 21 липня)
1. Переможець пари 22 – Переможець пари 18
2. \”Судува\” (Литва) – Переможець пари 3
3. \”Металург\” Скоп\’є (КЮР Македонія) – \”Локомотив\” Софія (Болгарія)
4. \”Сан-Хуліа\” (Андорра) – \”Бней-Єгуда\” (Ізраїль)
5. \”Железничар\” (Боснія і Герцеговина) – \”Шериф\” (Молдова)
6. \”Куопіо\” (Фінляндія) – \”Газ-Метан\” (Румунія)
7. Переможець пари 19 – \”Газіантепспор\” (Туреччина)
8. \”Іскра-Сталь\” (Молдова) – Переможець пари 21
9. \”Таурас\” (Литва) – \”Ден Хаг\” (Нідерланди)
10. Переможець пари 10 – \”Ворскла\” (Україна)
11. \”Ювенес-Догана\” (Сан-Марино) – Переможець пари 14
12. \”Еребру\” (Швеція) – \”Сараєво\” (Боснія і Герцеговина)
13. \”Крузейдерс\” (Півн. Ірландія) – Переможець пари 6
14. \”Ланеллі\” (Уельс) – Переможець пари 20
15. \”Флоріана\” (Мальта) – АЕК Ларнака (Кіпр)
16. \”Шахтар\” Солігорськ (Білорусь) – \”Вентспілс\” (Латвія)
17. Переможець пари 16 – \”Яблонець\” (Чехія)
18. Переможець пари 1 – \”Жиліна\” (Словаччина)
19. \”Міка\” (Вірменія) – \”Волеренга\” (Норвегія)
20. Переможець пари 24 – \”Богеміан\” (Ірландія)
21. \”Домжале\” (Словенія) – \”Спліт\” (Хорватія)
22. \”Діфферданж\” (Люксембург) – \”Левадія\” Таллінн (Естонія)
23. \”Тирана\” (Албанія) – Переможець пари 25
24. Переможець пари 17 – Переможець пари 9
25. \”Металург\” Лієпая (Латвія) – \”Зальцбург\” (Австрія)
26. Переможець пари 15 – \”Олімпіакос\” Волу (Греція)
27. Переможець пари 4 – \”Мідтьюлланд\” (Данія)
28. \”Кечкемет\” (Угорщина) – \”Актобе\” (Казахстан)
29. Переможець пари 8 – Переможець пари 5
30. \”Гагра\” (Грузія) – \”Анортосіс\” (Кіпр)
31. \”Вадуц\” (Ліхтенштейн) – \”Войводина\” (Сербія)
32. \”Рудар\” Плєвля (Чорногорія) – \”Аустрія\” Відень (Австрія)
33. \”Шльонськ\” (Польща) – \”Данді Юнайтед\” (Шотландія)
34. Переможець пари 11 – Переможець пари 7
35. \”Стреймур\” (Фарери) – Переможець пари 12
36. \”Хабнарфьордур\” (Ісландія) – \”Насьонал\” (Португалія)
37. Переможець пари 13 – Переможець пари 2
38. \”Турку\” (Фінліндія) – \”Вестерло\” (Бельгія)
39. \”Хазар\” (Азербайджан) – \”Маккабі\” Тель-Авів (Ізраїль)
40. Переможець пари 23 – \”Тюн\” (Швейцарія)

Погода