Новини - 02-06-2019, 10:06 - admin 1152

«Ворскла» відпускає Богдана Шуста в «Інгулець»

33-річний воротар продовжить свої виступи в першій лізі.
«Ворскла» відпускає Богдана Шуста в «Інгулець»

Процес переходу колишніх лідерів ворсклян до інших клубів, чутки про який ходили протягом останніх місяців, розпочався.

Сьогодні офіційний сайт футбольного клубу «Інгулець», який представляє селище міського типу Петрове Кіровоградської області й виступає в першій лізі, повідомив про підписання п’ятирічного контракту з воротарем Богданом Шустом.

Нагадаємо, що Богдан Шуст перейшов у «Ворсклу» влітку 2016 року з луцької «Волині». Саме цей воротар був основним в «бронзовому» для полтавської команди сезоні 2017/18. Але з приходом на тренерський місток полтавців Віталія Косовського Шуст втратив місце у стартовому складі, що, ймовірно, й стало однією з причин рішення про перехід в іншу команду.

Сайт уболівальників ФК «Ворскла» дякує Богдану Шусту за позитивні емоції, які він дарував нам протягом трьох років, і бажає подальших успіхів у спортивній кар’єрі.

Перехід Шуста – не остання втрата досвідчених футболістів «Ворсклою». Під час цього міжсезоння залишить Полтаву Сандро Кобахідзе. Є велика ймовірність трансферу В’ячеслава Шарпара. Незрозуміла ситуація наразі і з Едіном Шехічем, який покинув розташування команди ще до завершення сезону.

Погода