Останні новини - 18-02-2011, 09:02 - sasa 204

\”Ворскла\” впевнено перемогла \”Восток\”

На відміну від молоді, основний склад сьогодні переміг іншій казахський клуб – \”Восток\”

«Ворскла» – «Восток» (Усть-Каменогорськ, Казахстан) – 3:0
Кулаков (6), Чеснаков (7), Громов (89)
Ворскла (1 тайм): Долганський, Курилов, Даллку, Лешко, Селін, Чеснаков, Краснопьоров, Маркоскі, Кулаков, Єсін, Янузі.
Ворскла (2 тайм): Величко, Курелех, Пєсков, Вовкодав, Оберемко, Громов, Осипенко, Безус, Карпович, Чичиков, Сачко.
18 лютого. Поле готельного комплексу «Blue Waters». +20 Градусів. Сонячно.

За підсумками минулої першості Казахстану серед колективів першої ліги команда з Усть-Каменогорськ, вигравши малі золоті медалі, здобула право вже у березні стартувати в новому чемпіонаті серед команд Прем\’єр-ліги. З огляду на це тренерський штаб «Востока» запросив на перегляд чимало досить кваліфікованих виконавців з африканського континенту та балканських країн, щоб зміцнити свій склад перед сезоном. Чи вдалося казахстанської команді зробити якісь небудь висновки після гри з «Ворсклою», не відомо, але полтавці вийшли вперед вже на 6-ій хвилині матчу. Фланговою передачею Селіна скористався Кулаков, на дальній штанзі переправивши м\’яч у ворота кивком голови. Минає всього хвилина, і окрилені таким початком гравці команди Павлова подвоюють рахунок – відзначився Чеснаков. Гол Володимира був дуже схожий на той, який він забивав у ворота сімферопольської «Таврії» перед зимовою паузою в чемпіонаті.

Гарні нагоди вразити ворота мав Янузі, але удача від форварда відверталася. У перерві тренер «Востока» Вахід Масудом щось довго тлумачив своїм підопічним, і на другий тайм ті вийшли більш зібраними. Склад ворсклян, теж повністю змінився. Нові футболісти довго шукали ключики до замку від воріт Тамбаєва, і змогли вразити ворота лише наприкінці матчу. З ударом Сачко голкіпер впорався, а ось добивання Громова з положення лежачи вже ніхто перешкодити не зміг – 3:0