Останні новини - 29-01-2013, 12:01 - sasa 31

\»Ворскла\» зіграла внічию зі \»Спартаком\»

\»Ворскла\» зіграла внічию зі \»Спартаком\»

29 січня полтавська команда провела черговий контрольний матч. Суперником \»Ворскли\» був російський \»Спартак-Нальчик\»

 

Ворскла — Спартак-Нальчик — 0:0

Ворскла (1-й тайм): Долганський, Лагос, Бацула, Даллку, Пердута, Чеснаков, Маркоскі, Громов, Куценко, Ребенок, Янузі.
Ворскла (2-й тайм): Тимофєєв, Бацула, Курелех, Пєсков, Чеботаєв, Рябушко, Кривошеєнко, Силюк, Комаровський, Чичиков, Баранник.

 

Перший небезпечний момент у звітній грі створив Пердута. Ігор пробив з лінії штрафного, але воротар спартаківців не дрімав і перевів м\’яч на кутовий. «Спартак» відповів цілим рядом подібних стандартів, в одному з них декілька гравців намагалися буквально «занести» м\’яч у ворота. Але Долганський і захисники не дали спартаківцям цього зробити. У ворсклян два відмінних моменти було у Янузі. Спочатку Ахмед пробивав п\’ятою по воротах після пасу Громова — мимо. А після цього, знову піймав на ногу пас зліва, Ахмед не влучив у ворота. Як потім зізнався сам Янузі, м\’яч в останній момент підскочив, і це дезорієнтувало форварда.

У другому таймі, справи у «Спартака» пішли зовсім вже недобре. Оскільки нашим суперникам грати сьогодні ще одну гру, вони не робили кардинальних замін у складі. А у «Ворскли» вийшли «свіжі» футболісти. Ворскляни багато били, комбінували, але м\’яч не хотів опинятися у воротах. Супермомент був у Сілюка. Сергій обікрав останнього захисника, вийшов сам на сам із воротарем, зміг обійти і його, але з гострого кута не влучив у ворота. Двічі небезпечно пробивав Комаровський, здалеку били Рябушко та Сілюк, але все марно. Перша нічия в тренувальних матчах у цього року, — запевняє прес-служба ворсклян.

Погода