Останні новини - 17-01-2013, 06:01 - sasa 35

\»Ворскла\» зустрілася з \»Зорею\»

\»Ворскла\» зустрілася з \»Зорею\»

По-справжньому людно стало в «Blue Waters». Порожнечу готельних коридорів наповнили своїми голосами футболісти в екіпіровці різних забарвлень і брендів — біло-сині, жовто-червоні, червоно-біло-чорні.

 

Останні це добре знайомі за офіційними зустрічами в українському чемпіонаті футболісти луганської \»Зорі\», прибулі на навчально-тренувальний збір вчора ввечері. На сьогоднішньому ранковому тренувальному занятті \»Ворскла\» і \»Зоря\» займалися на паралельних полях. У свій час із нинішньої «обойми» Зорі в «біло-зелених» кольорах виступали Віталій Постранський та Григорій Ярмаш, для яких Полтава донині є рідним містом, а також Лакі Ідахор. На перегляді у \»Ворсклі\», нагадаємо, зараз в недавньому минулому гравець луганчан — Сергій Сілюк. Пару-трійку хвилин встигли поспілкуватися і наставники команд — Сергій Свистун і Юрій Вернидуб. Про що говорили, правда, не відомо. Може, про погоду? — довідувалася прес-служба \»Ворскли\».

Ворскляни спочатку працювали двома групами на півполя, виконуючи тримання м\’яча. Потім послідувала серія ударів по воротах і поділ на три зони з виконанням завдання по всьому периметру. На завершення — двостороння гра.

Погода