Останні новини - 19-03-2010, 08:03 - sasa 140

Молодіжна збірна України (U-19) провела черговий контрольний матч. У
складі команди на полі вийшло двоє ворсклян.

Туреччина (U-19) − Україна (U-19) − 1:0
Голи: 1:0 ? (53).
Україна: Гальчук (Денчук, 46), ІЛЬЧИШ, Ордець, Насонов, Бабенко, Караваєв, Нойок, ВЕЧУРКО (Сухоцький, 40), Озарків, Іванко (Боровець, 74), Коваль (Гриппа, 78).

У четвер, 18 березня, юнацька збірна України (футболісти 1992 року народження) у Газіантепі зазнала поразки у другому спарингу з турецькими однолітками. Нагадаємо, що двобій цих суперників у вівторок також закінчився перемогою господарів − 3:0. Збір у Туреччині став для підопічних Олександра Головка черговим етапом підготовки до кваліфікації Євро-2011 (U-19), яка стартує 7 жовтня, інформує сайт ФФУ. Цього разу в складі збірної знову вийшло двоє ворсклян: Ільчиш провів на полі увесь матч, а Вечурко, для якого це був дебют за збірну, провів на полі 40 хвилин першого тайму, а потім був замінений. Ще один гравець молодіжного складу \”Ворскли\” Артем Козлов, який дебютував за збірну в першій грі з Туреччиною залишився на лаві запасних.