Інтерв'ю гравців, тренерів - 07-08-2016, 10:08 - АлиМон 61

Віталій Постранський: «Полтавцям сьогодні буде складніше»

Віталій Постранський не прогнозує легкого життя "Ворсклі" в матчі проти "Карпат".
Віталій Постранський: «Полтавцям сьогодні буде складніше»

Вихованець львівського футболу та колишній голкіпер «Ворскли» поділився думками про матч полтавців проти «Карпат».

«У психологічному плані полтавцям налаштуватися на цей матч буде складніше», — каже Віталій. – «Їм потрібно реабілітовуватися за виліт з Ліги Європи і поразки у двох попередніх матчах. Тим паче, коли невдача дошкульна настільки, як у матчі з «Локомотівою». «Карпатам» простіше. Вони грають по матчу на тиждень. Та ще й з якістю гри, судячи з перших двох турів, у підопічних Зайцева все гаразд. Львів’яни демонструють бойовитий, неприємний для суперника футбол».

«На мій погляд, Василь Сачко трохи змінить у порівнянні з поєдинком проти «Локомотіви» склад. Люди не роботи. Ті, хто впродовж попереднього тижня зіграв по три матчі, мабуть, мусять перепочити. Висока вірогідність появи з перших хвилин Голодюка. Олег віддав львівському клубові десять років кар’єри і тепер виходитеме на матч проти рідної команди з особливим налаштуванням. Тренери це розуміють і часто полюбляють ставити проти колишніх команд навіть тих гравців, які потрапляють до основи нерегулярно.

Думаю, з позиції сили у цій зустрічі на правах господарів діятимуть полтавці. «Карпати» гратимуть з ухилом на надійність тилів і намагатимуться піймати «Ворсклу» на контратаці».

UA-Футбол

Погода