Інтерв'ю гравців, тренерів - 07-08-2016, 10:08 - АлиМон 34

Віталій Постранський: “Полтавцям сьогодні буде складніше”

Віталій Постранський не прогнозує легкого життя "Ворсклі" в матчі проти "Карпат".
Віталій Постранський: “Полтавцям сьогодні буде складніше”

Вихованець львівського футболу та колишній голкіпер “Ворскли” поділився думками про матч полтавців проти “Карпат”.

“У психологічному плані полтавцям налаштуватися на цей матч буде складніше”, – каже Віталій. – “Їм потрібно реабілітовуватися за виліт з Ліги Європи і поразки у двох попередніх матчах. Тим паче, коли невдача дошкульна настільки, як у матчі з “Локомотівою”. “Карпатам” простіше. Вони грають по матчу на тиждень. Та ще й з якістю гри, судячи з перших двох турів, у підопічних Зайцева все гаразд. Львів’яни демонструють бойовитий, неприємний для суперника футбол”.

“На мій погляд, Василь Сачко трохи змінить у порівнянні з поєдинком проти “Локомотіви” склад. Люди не роботи. Ті, хто впродовж попереднього тижня зіграв по три матчі, мабуть, мусять перепочити. Висока вірогідність появи з перших хвилин Голодюка. Олег віддав львівському клубові десять років кар’єри і тепер виходитеме на матч проти рідної команди з особливим налаштуванням. Тренери це розуміють і часто полюбляють ставити проти колишніх команд навіть тих гравців, які потрапляють до основи нерегулярно.

Думаю, з позиції сили у цій зустрічі на правах господарів діятимуть полтавці. “Карпати” гратимуть з ухилом на надійність тилів і намагатимуться піймати “Ворсклу” на контратаці”.

UA-Футбол

Погода