Останні новини - 05-06-2014, 10:06 - sasa 29

Яховіч офіційно залишив Ворсклу

Яховіч офіційно залишив Ворсклу

Те, про що раніше писали балканські ЗМІ, всього лише припускаючи, зараз знайшло своє підтвердження.

Тепер вже екс-нападник полтавської Ворскли Адіс Яховіч підписав контракт з хорватським віце-чемпіоном – Рієкою. Про це повідомив сам футболіст прес-службі біло-зелених. Македонець полюбовно вирішив свої питання з керівниками полтавського клубу, не ставши пролонгувати відносини з ворсклянами, посилаючись на складну ситуацію в Україні і пов\’язані з цим сімейні обставини.

«Я радий опинитися в Рієці, але зі сльозами на очах я покидаю Полтаву. Не буду кривити душею, саме нестабільна обстановка в Україні змусила мене спільно з рідними прийняти рішення покинути країну. Мене все влаштовувало в Ворсклі – гарне привітне місто, просто чудовий колектив і тренерське бачення нашої гри. Цей короткий футбольний роман, впевнений, я запам\’ятаю на все життя».

Адіс не повідомив, на який саме термін підписав угоду з Рієкою, якій незабаром належить стартувати в розіграші Ліги Європи, сказавши лише, що вже визначився з ігровим номером – взяв собі «дев\’ятку».

27-річний форвард національної збірної Македонії, який менше року тому пристав на запрошення Василя Сачко, досить швидко припав до двору полтавському клубу. Вірою і правдою відпрацювавши повний сезон, в двадцяти проведених поєдинках в рамках чемпіонату і Кубка України гравець відзначився сімома забитими голами.

Погода