Новини - 07-10-2015, 12:10 - sasa 154

Яків Савченко фінішував 13-м у міжнародному Білоцерківському марафоні

У Білій Церкві відбувся традиційний міжнародний марафон, у програмі якого також відбувся чемпіонат України з марафонського бігу (42 км 195 м).

\"Яків

Яків Савченко (№187) на дистанції у Білій Церкві

Цього року конкуренція у Білій Церкві була найгострішою за всю історію, адже ще до початку марафону Федерація легкої атлетики України прийняла унікальне офіційне рішення, що переможці змагань серед чоловіків та жінок напряму стають володарями олімпійських ліцензій на участь в Олімпійських іграх 2016 року у Ріо-де-Жанейро. Серед чоловіків перемогу у марафоні з відмінним результатом міжнародного рівня здобув Ігор Олефіренко (Київська обл.) – 2 години 12 хвилин 03,86 секунди. У такій елітній групі (478 учасників) полтавець Яків Савченко фінішував на високому 13-му місці з результатом – 2 години 40 хвилин 20,05 секунди. Ще один полтавець – Максим Кривенко зміг фінішувати у топ-100 за підсумками міжнародного марафону – на загальному 93-му місці з результатом – 3 години 39 хвилин 04 секунди, а у своїй віковій номінації – 30-39 років – Максим Кривенко був 35-м.

У першості серед жінок перемогла Ольга Котовська (Рівненська обл.) – 2 години 35 хвилин 35 секунд. Фахівці легкої атлетики Полтавщини розраховували, що полтавка Олена Шурхно зможе поборотися за місце на п\’єдесталі пошани чемпіонату України з марафонського бігу серед жінок. Та, на жаль, Олена Шурхно після 10-го кілометру змушена була зійти з марафонської дистанції.