Новини - 04-11-2015, 09:11 - sasa 250

Ярослав Денисенко – чемпіон з плавання: паралімпійський і… звичайний

У Білій Церкві триває чемпіонат України з плавання серед чоловіків та жінок на \”короткій\” воді – у 25-метровому басейні, за перші два дні якого плавці Полтавщини завоювали 3 медалі: золоту, срібну, бронзову.

Полтавець Ярослав Денисенко, який є багаторазовим переможцем і призером паралімпійських чемпіонатів Європи та світу, у Білій Церкві завоював дві медалі \”звичайного\” чемпіонату країни. Наш земляк став чемпіоном України на дистанції 400 метрів вільним стилем (3 хвилини 52,58 секунди) та срібним призером на 200-метрівці вільним стилем (1:49,75).

Бронзовою призеркою у жіночій першості на 100-метрівці брасом стала Марина Надточій з Комсомольська – 1 хвилина 09,32 секунди. На 50-метрівці вільним стилем Марина Надточій була 4-ю (26,38секунди).

Полтавець Любомир Лемешко посів 6-е місце на 50-метрівці батерфляєм (24,44 сек.), а чоловіча збірна Полтавщини (Любомир Лемешко, Микола Сягайло, Богдан Касьян, Євген Дубницький) була 7-ю в естафеті 4х50 метрів вільним стилем.

Сьогодні, 4 листопада, у Білій Церкві будуть розіграні ще 11 комплектів медалей чемпіонату України у плаванні на \”короткій\” воді.