Новини - 05-11-2015, 10:11 - sasa 157

Ярослав Денисенко завоював \”золото\” чемпіонату України з плавання на найдовшій дистанції у басейні

4 листопада у Білій Церкві завершився чемпіонат України з плавання на \”короткій\” воді (у 25-метровому басейні).

Про те, що у перші два дні змагань полтавець Ярослав Денисенко завоював дві медалі (золоту і срібну), наш сайт уже повідомляв своїм читачам. В останній день чемпіонату Ярослав Денисенко завоював свою третю медаль (і другу золоту) – на найдовшій дистанції плавання у басейні – 1500 метрів вільним стилем. Наш земляк у цьому \”басейновому марафоні\” показав кращий результат – 15 хвилин 46,18 секунди.

В останній день чемпіонату ще двоє плавців з Полтави були близькими до потрапляння до трійки призерів, але, на жаль, Любомир Лемешко фінішував 4-м на 100-метрівці батерфляєм (53,57 сек.), а Богдан Касьян – 5-м на 100-метрівці на спині (56,22 сек.).