Інтерв'ю гравців, тренерів - 05-01-2013, 04:01 - sasa 32

Євген Селін: \»Особлива подяка Павлову\»

Євген Селін: \»Особлива подяка Павлову\»

Своє прощальне інтерв\’ю перед переходом до \»Динамо\» дав уже екс-захисник \»Ворскли\» Євген Селін.

 

— Євген, які обставини передували вашому переходу з \»Ворскли\» в \»Динамо\»?
— Переговори про це йшли ще влітку. Говорили почекати, ось-ось все вирішиться, але нічого ще не було ясно. А тут вже і новий чемпіонат на носі, часу зовсім не залишається, так що президент сказав, що залишуся до зими. Було важко перебудуватися: адже мене вже майже відпустили, але щось в останню мить зірвалося… У перших матчах особливо важко довелося. Але і через таке теж потрібно пройти. Раз так сталося, значить, повинно було трапитися.

— Тобто ці півроку в Полтаві ви втраченими чи не вважаєте?
— Якби я не грав, то, напевно, це було б втратою. А так я на поле виходив форму свою не розгубив, в збірну викликався — яка ж це втрата? Анітрохи про ці кілька місців не шкодую. А коли Олег Мейданович Бабаєв сказав, що взимку точно піду, що вони з \»Динамо\» якось домовляться, то вже чекав цього моменту.

— Дочекалися?
— Подзвонили 29 і 30 грудня, повідомили, що домовилися. Це був найкращий подарунок на Новий рік: майже що під яличночку.

— Переговори йшли через агента?
— Так, з представниками \»Динамо\» зустрівся вже в Києві під час підписання контракту. Сказали, що потрібно приїхати такого-то числа — я і прибув. Спасибі керівникам \»Ворскли\», що дотримали своє слово.

— По \»Ворсклі\» нудьгувати будете?
— Так. Я дуже вдячний всім, хто тут працює: від керівників до кухарів, від тренерів до президента. Саме вони показали мені дорогу вперед, допомагали рости. Особлива подяка Миколі Петровичу Павлову, адже він запросив мене з дубля \»Металіста\» і дав можливість розкритися в цій команді.

— Ваш контракт розрахований на п\’ять років. Це клуб наполіг на такому терміні?
— Так, це ініціатива \»Динамо\». Я був не проти, боятися такого терміну нема чого. Головне — показувати гру, рости. Буду регулярно грати — буду на увазі.

— Згадайте найяскравіші моменти вашого перебування в Полтаві?
— Ну, я не так довго тут, два роки тільки. Але я ж прийшов з дубля \»Металіста\», дуже хотів себе показати, завоювати місце в складі. Запам\’яталися, звісно, ​​матчі у Лізі Європи. А ще — наші вболівальники, Автофан. Я тоді пропускав гру з \»Кривбасом\», а вони запросили мене взяти участь в їх пробігу, майже в сім\’ю покликали. А коли ми з бази їхали на гру на стадіоні, а нас на мосту зустрічали феєрверком — вже ні про що інше не думав, чекав моменту виходу на поле, щоб віддячити грою за таку підтримку. Безліч ігрових епізодів запам\’яталося, адже перейшов сюди з дубля, ріс тут… Таке не забувається!

 

Євген БРИЖ,

Football.ua

Погода