Інтерв'ю гравців, тренерів - 20-06-2013, 10:06 - sasa 23

Євген Ткачук: Ніхто з московського Локомотива на мене не виходив

Євген Ткачук: Ніхто з московського Локомотива на мене не виходив

Нещодавно в ЗМІ з\’явилася інформація, що захисник полтавської Ворскли Євген Ткачук може перейти до московського Локомотива.

Після того як білоруський фахівець Леонід Кучук офіційно очолить залізничників, український центрбек відразу ж відправиться до Білокам\’яної. Кучук вже офіційно представлений московській команді в якості головного тренера, а от чи є які-небудь зрушення в цьому питанні у Ткачука, UA-Футбол поцікавився безпосередньо у самого футболіста:

Відразу ж хочу зазначити, що ніхто з московського Локомотива на мене не виходив, — каже Євген. — Про те, що залізничники нібито виявляють до мене інтерес, я сам дізнався з Інтернету. Наскільки я знаю, офіційно ніхто з Локомотива до полтавського клубу не звертався. Справді, Леонід Станіславович, хотів мене бачити в складі столичної команди. Однак тоді кияни не змогли домовитися з Ворсклою щодо мого трансферу. Можливо, саме цей фактор і став приводом для інформації про нібито мій перехід до Локомотива.

Спробувати себе в новій команді, в новому чемпіонаті? Це було б, звичайно, цікаво. Кожен  повинен прагнути до кращого. Нова команда, а тим більше новий чемпіонат — це завжди перехід на новий рівень. Але на наразі права на мене належать Ворсклі. Так що для початку мені б хотілося мати тут належну ігрову практику. Адже тільки вона є запорукою для професійного зростання кожного футболіста. У першому колі минулого чемпіонату я не так вже й часто виходив на поле в основному складі. Проте у весняному циклі змагань колишній наставник Ворскли Сергій Свистун став мені більше довіряти. Дуже хотілося, що б і в наступному сезоні я закріпив за собою право виходити на футбольне поле з перших хвилин гри. Будуть збори — буду доводити новому тренерському штабу свою профпридатність …

А ось коли надійде конкретна пропозиція — тоді і буду думати. Повторюся, на даному етапі головне для мене — постійна ігрова практика. І якщо так станеться, що хтось на місце центрального захисника полтавської команди з якихось причин виявиться сильнішим і мені як і рік тому знову доведеться гріти лавку, миритися з цим вже навряд чи зможу. Докладу максимум зусиль, щоб повернути собі місце в основному складі. А якщо ж не вийде… Хоча давайте будемо говорити лише тільки про хороше.

Погода