Першість Полтавщини - 19-06-2014, 01:06 - sasa 196

Юнаки Ворскли програли з великим рахунком у Лубнах

ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) – ФК «Лубни» 0:6 (0:1).
Чемпіонат області. Вища ліга. 7 тур. 18 червня. Лубни. Стадіон «Центральний». 165 глядачів. +26С
Судді: О. Дробітько (Полтава), А. Павлюченко, М. Гайдук (обидва – Лубни). Делегат-інспектор: І.Парасіч (Лубни).
«Ворскла»: Дворник, Брага, Мороз, Зосенко (Науменко, 79), Приведьон (Комісарчук, 46), Гудзь, Дєвяткін, Кривчун, Луценко (Дашивський, 46), Скиба, Мілько. Тренер: В. Касимов.
«Лубни»: Рябуха, Ламіне (Гноєвий, 68), Близнюк, Богомаз, Печарський, Загоруйко (Ебенгу, 68), Захарченко (Романенко, 46), Тупоровський (Отченашенко, 51), Бувалець, Сергієнко. Тренер: А. Гришанович.
Голи: Сергієнко (41, 46, 65), Мандрика (67), Близнюк (69), Гноєвий (81).

Це був матч пропущеного сьомого туру, який мав відбутися у Полтаві 7 червня. На прохання полтавської команди поєдинок відбувся в Лубнах і номінальними господарями були ворскляни.

У першому таймі команди грали рівно. В лубенців чомусь не все гарно виходило під час атак, а юні полтавці вдало захищалися. Цікаво, що у складі ворсклян було четверо вихованців лубенського тренера Олександра Сердюка – Богдан Скиба, Олександр Брага, Владислав Кривчун і Максим Яременко. Лише під завісу першого тайму підопічним тренера Анатолія Гришановича вдалося відкрити рахунок.

Щойно команди вийшли з відпочинку і відразу ж Сергій Сергієнко забиває другого м’яча – 2:0. У середині другого тайму за якихось 16 хвилин ще чотири м’ячі опинилося у сітці воріт полтавців після вдалих завершень численних атак лубенців.

Після цієї перемоги з великим рахунком ФК «Лубни» дещо покращив різницю забитих і пропущених м’ячів у вищоліговій турнірній таблиці.

Наступної суботи на команду чекає важлива домашня зустріч з лідером – СК «Полтава». Чи зуміють лубенці вдало протистояти полтавцям – покаже час.