Першість Полтавщини - 17-05-2015, 12:05 - sasa 163

Юнаки Ворскли створили сенсацію в Глобиному

Триває чемпіонат Полтавщини серед команд вищої ліги, в якому за нагороди змагань повели боротьбу 11 футбольних колективів. У четвертому турі не обійшлося без сенсації.

ФК «Глобине» – ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) 1:1
Цьогорічний вищоліговий чемпіонат області досить цікавий, адже з його одинадцяти команд 7-8 колективів є майже рівними по силі. А ще має інтригу і його величність футбол, який ми всі любимо за його непередбачуваність ті інтригу майже у кожному поєдинку. Саме така подія сталася у Глобиному, де бронзовий призер минулорічного чемпіонату Полтавщини приймав команду ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава). Юні ворскляни дали справжній бій іменитому супернику. Після першого тайму на табло «світилися нулі», а у другій сорокап’ятихвилинці спочатку відкрив рахунок глобинець Андрій Міняйло, а потім зрівняв його полтавець Владислав Трірог. Отже, сенсаційна  нічия 1:1, яка повністю не задовольнила господарів.

ФК «Рокита» – «Динамо» (Решетилівка) 2:1
Це був поєдинок рівних за силою і класом команд. А пощастило більше господарям, які вже на 18 хвилині зустрічі поступалися гостям 0:1 (відкрив рахунок досвідчений Петро Ротань). На перших хвилинах другого тайму «забивалу» рокитнянців Олександру Гребінюку вдалося зрівняти рахунок – він вийшов сам-на сам з голкіпером динамівців і вколотив смугастого у сітку його воріт. Потім Олександру вдалося ще раз вийти віч-на-віч, але м’яч після його удару потрапив у штангу. І, все ж, фортуна була на користь господарів, які таки «дотисли» їх і той же Олександр Гребінюк на 83 хвилині. Приніс його команді таку бажану перемогу – 2:1.

«Колос» (Кобеляки) – «Олімпія» (Савинці) 0:3.
Попри те, що кобеляцька команда досить не погано укомплектована і може дати бій любому супернику, господарі, все ж, зазнали третьої поспіль поразки, з яких дві у себе вдома. Цього року, мабуть, одним з головних претендентів на перемогу у чемпіонаті буде саме «Олімпія» з Миргородщини з її головним тренером Володимиром Гришком, який зумів доукомплектуватися вправними гравцями, провести необхідний навчально-тренувальний збір, зіграти найбільше в області контрольних матчів і звідси – вдало стартувати у чемпіонаті-2015. Олімпійці продовжили свою серію безпрограшних поєдинків і на сьогодні по праву є одноосібними лідерами змагань. У Кобеляках вони були явно сильнішими за господарів і знову у грі голом відзначився вихованець лубенського футболу Владислав Ковтун. Ще два м’ячі у ворота господарів забив кращий бомбардир минулорічного чемпіонату Олександр Гриценко.

Черговий поєдинок четвертого туру пройде в Лубнах на стадіоні «Центральний», де буде справжній бій («лубенське дербі»): «Зеніт» (Лубни» – ФК «Лубни». Початок поєдинку: 17.00. Відбудеться розіграш речової лотереї за вхідними квитками на стадіон.

А у середу (20 травня) тур закінчиться поєдинком «Фламінго» (Комсомольськ) – ДЮСШ «Молодь» (Полтава).