МФК Кремінь - 20-09-2011, 07:09 - sasa 11

Юрій Чумак: \”Це буде матч жебраків проти мільйонерів\”

Юрій Чумак: \”Це буде матч жебраків проти мільйонерів\”

Головний тренер \”Креміня\” Юрій Чумак готується обіграти київське \”Динамо\” у матчі 1/16 фіналу Кубка України. Про це тренер заявив в інтерв`ю \”Сегодня\”.

Готуємося в звичайному режимі. Ми розглядаємо київське \”Динамо\” як таку ж команду другої ліги і хочемо її обіграти. Там же немає людей, в яких по три ноги або по дві голови. Вони такі самі, як і ми. Я думаю, що настрій гравців другої ліги буде набагато вищий, ніж у багатих гравців з ПЛ. Тобто, це буде матч жебраків проти мільйонерів. Старатимемося, битимемося, м\’яч круглий, усе може бути.

Це однаково, якщо узяти якого-небудь першого зустрічного з вулиці, поставити в ринг проти будь-якого Кличка, дати йому мільйон, нехай боксує. Усі ми заздалегідь знаємо результат такого поєдинку. Але, проте, чудеса бувають. Усі ми віримо в диво, що зможемо пройти київське \”Динамо\”. В 1994 році, коли \”Кремінь\” йшов у вищій лізі на 17-м місці, ми вибили \”Шахтар\”, що йшов другим, з Кубку – вдома виграли 2:1, а там зіграли 1:1. У тому ж 1994 року зіграли в Києві 1:1 проти \”Динамо\” в чемпіонаті.

Так що, \”Кремінь\” знає, як обігравати грандів. Я розумію, що у нас один шанс з тисячі, але гравцям сказав наступне: \”Якщо не вийде, то усі сприймуть це, як належне, а якщо пройдемо \”Динамо\”, то на наступний ранок усе прокинемося знаменитими\”, – розповів тренер.

 

Чемпіон

Погода