- 12-08-2015, 01:08 - sasa 230

Юрій Сухоруков не пробився до фіналу на етапі Кубка світу

У Габалі (Азербайджан) триває черговий етап Кубка світу з кульової стрільби, на якому у складі збірної України виступає ціла група стрільців з Полтавщини.

Сьогодні, 12 серпня, завершилася дводенна першість серед чоловіків у стрілецькій вправі – гвинтівка, 50 метрів, лежачи, 60 пострілів, в якій виступали наші земляки – заслужений майстер спорту Юрій Сухоруков (Полтавська-Донецька обл.) та майстер спорту міжнародного класу Андрій Сировня з Комсомольська. Учора, 11 серпня, за підсумками елімінації (117 учасників) до сьогоднішньої кваліфікації вийшов Юрій Сухоруков (із 7-м результатом – 623,2 очка), а Андрій Сировня не пробився до кваліфікації (56 учасників).

Однак сьогодні, 12 серпня, у кваліфікації Юрій Сухоруков виступив гірше. Він посів 30-е місце з результатом – 622,7 очка. Інший українець Сергій Куліш ледь не увійшов до \”фіналу восьми\”, посівши 10-е місце у кваліфікації – 625,5 очка.

Кращим у кваліфікації був Кеннет Парр (Велика Британія) – 628,8 очка, однак у \”фіналі восьми\” – стрільба з вибуванням – британець вибув уже після першого раунду. Переможцем у цій стрілецькій вправі у Габалі став Кирило Григорян (Росія) – 209,3 очка – в останньому раунді фінальної перестрілки за сумою двох пострілів він переміг Метью Еммонса (США) – 21,2 очка (10,7 + 10,5) : 21,0 очка (10,9 +10,1).