Матчі - 22-01-2010, 06:01 - Націоналіст 218

З \”Динамо\” розійшлися миром

Полтавська \”Ворскла\” провела перший товариський матч в Туреччині, де проводить свій другий учбово-трейнувальний збір. Суперниками підопічних Павлова були динамівці Тбілісі.

Матч проходив при досить складних погодних умовах (протягом левової частини часу йшов ливень), тому продемонструвати свої найкращі якості обом суперникам було досить складно. У першому таймі команди по разу могли вразити ворота одне одного, але рахунок так і не було відкрито. В другому таймі ворскляни заграли набагато активніше. Але свої нагоди змарнували Маркоскі, Безус та Тимченко. У підсумку \”суха\” нічия – 0:0. Таким чином, паритет у товариських матчах між \”Ворсклою\” і \”Динамо\”, який спостерігався до цієї зустрічі, не було порушено і цього разу. Тепер команди мають по одній перемозі і нічиї.

Провели ж звітний матч ворскляни у такому складі:

«Ворскла»: Величко (Долганський, 31, Чуваєв, 61)

1 тайм: Далку, Вовкодав, Медведєв, Матвєєв, Деспотовскі, Оніка, Кулаков, Кунєв, Янузі, Сачко.

2 тайм: Ярмаш, Краснопьоров, Пєсков, Ільчиш, Чеснаков, Маркоскі, Безус, Єсін, Чичиков, Тимченко.