«Шахтар-3» – «Кремінь» 2:1

Малишев 57 Болбат 74 – Барба 7

Кремінь: Олійник, Шаповал, Шевченко, Буличов, Пасічниченко (Волошин 82), Барба (Апришко 62), Кругляк, Тининник (Музика 75), Івлєв, Слабишев (Гордієнко 58), Волга (Никонов 55 ).

12 серпня. Донецьк. НТБ “Кірша”. 50 глядачів.

Після першого тайму все, здавалося б, йшло за планом кременчужан, але в другому таймі господарі поля зуміли переломити хід зустрічі і схилити чашу терезів на свою користь.

Рахунок у матчі відкрив Вадим Барба після передачі Кругляка. Через кілька хвилин той же пас Кругляка ледь не зробив рахунок 0:2, але Слабишев не влучив у ворота з вигідної позиції. На початку другого тайму Слабишев вийшов сам на сам, обіграв воротаря і з п\’яти метрів влучив у штангу порожніх воріт. Пропустив «Кремінь» після подачі кутового, а вирішальний гол був пропущений після флангової подачі. Не кращим чином зіграв Андрій Олійник в цьому епізоді, повідомляє офіційний сайт МФК “Кремінь”.