Новини - 31-05-2010, 01:05 - sasa 227

Із Казахстану – з медаллю!

Єгор Голуб у складі збірної України брав участь в міжнародному турнірі з
боксу.

У Казахстан, з\’їхалися майстри шкіряної рукавички з Вірменії, Росії, України, Туркменістану, Узбекистану, Таджикистану і США, для участі в 18-му міжнародному турнірі на призи семикратного чемпіона СРСР, дворазового чемпіона Європи, дворазового володаря Кубка світу, фіналіста Олімпійських іграх Серіка Конакбаєва. У числі 136 учасників були і чотири збірні команди України. Троє з них Тарас Головащенко з Вінниці (до 69 кг), Андрій Томчук з Києва (+91 кг) і вихованець кременчуцької СДЮСШОР Єгор Голуб завоювали бронзові медалі. Керував збірним на цьому турнірі Вадим Золотарьов – перший тренер братів Кличка. У стартовому бою Єгор в непростому протистоянні переміг боксера з Алмати – 5:1. Після чого вихованцеві заслуженого тренера України Богдана Гончара довелося скласти зброю в поєдинку з срібною призеркою чемпіонату Казахстану (3:6) і поступитися йому дорогою у фінал. У подальших планах студента КГУ участь в чемпіонаті України і спробувати поборотися за ліцензію на Олімпійські Ігри.