Першість Полтавщини - 30-10-2011, 08:10 - sasa 167

За \”неявки\” не штрафують?!

Двома зіграними матчами завершився останній 22 тур чемпіонату області з футболу серед когорти найсильніших. Два поєдинки не відбулися через неявки суперників.

«Локомотив» (Гребінка) – «Темп» (Градизьк) 0:1. Цей поєдинок на розташування місць у турнірній таблиці вже не впливав. Обидві команди «закріпилися» за тур до завершення чемпіонату на своїх сходинках – «золотому» і «бронзовому». Гра обох команд була рівною. Але більше «повезло» гостям: за 15 хвилин до фінального свистка Юрій Богиня, який вийшов на заміну, забиває переможного м’яча – 1:0. З таким вдалим  рахунком для новоспечених чемпіонів матч і завершився.

«Колос» (Кобеляки) – «Колос» (Дмитрівка) 2:1. Останній в цьому році поєдинок двох колосівських непримеримих суперників пройшов напружено та цікаво. Господарі більше прагнули до перемоги – їм потрібно було взяти реванш за поразку 2:4 у Дмитрівці у першому колі ще 1 травня. Зусиллями всієї команди вони добилися перемоги завдяки двом влучним пострілам Олега Бажана. Лише на останніх хвилинах матчу гостям вдалося забити «м’яч престижу» з одинадцятиметрової позначки.

ФК «Лубни» – «Колос» (Зіньків) + : –

ФК «Глобине» – «Псел» (Гадяч) + : –

ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) – ФК «Миргород» + : –

Коментар до «невиїздів» команд: Останні тури обласного чемпіонату супрводжуються неявками команд на гру. Воно і зрозуміло: для чого команді витрачати кошти на далеку поїздку на матч, якщо він вже нічого не вирішує? Наприклад, маршрут Гадяч – Глобине «обійдеться» гостям у чималі кошти. Чи варта ця поїздка, якщо гадяччан вже глобинці не «доженуть» у турнірній таблиці? Словом, чемпіонат у нас любительський і штрафи за «невиїзди» відсутні. А, взагалі, це ще нічого у порівнянні з грубими порушеннями регламенту змагань та підроблення документів деякими відомими клубами. На це та інше сьогодні керманичі обласного футболу ніяк не реагують і дивляться «крізь пальці». Чи довго це буде продовжуватися – покаже час…

Поєдинок 21 туру (останній матч чемпіонату-2011) між командами «Темп» (Градизьк) – «Молодь» (Полтава) перенесений на 2 листопада.