Першість Полтавщини - 11-05-2014, 09:05 - sasa 306

\”Зачарований\” свисток арбітра матчу

ФК «Шишаки» – ФК «Лубни» 3:1 (2:1).
Чемпіонат області. Вища ліга. ІІІ тур. Шишаки. 10 травня. Стадіон «Прогрес». 193 глядачі. +17С.
Судді: Д. Мерсіянов, О. Матяш-молодший, С. Новік (усі – Полтава).
Делегат-інспектор: В. Кішик (Полтава).
«Шишаки»: Шарлай, Ткаченко (Кармазин, 75), сільченко, Кваша, Бабанський (Бражгик, 52), Борідко, Дрофич, Нечипорук, Донець (Скубій, 78), луб енець (Харітенко, 70), Гриценко (Лебех, 80). Тренер: А. Шарлай.
«Лубни»: Рябуха (Потирайло, 46), Богомаз, Дзенку, Бувалець (Гноєвий, 75), Близнюк, Сергієнко, Ебенгу (Отченашенко, 46), Захарченко (Романенко, 46), Загоруйко (Мандрика, 63), Тупоровський (Лавріненко, 63), Ламіне. Тренер: А. Гришанович.
Голи: Гриценко (9, 60), Борідко (39) – Сергієнко (1).

Футбольний райцентр Шишаки зустрів нас післядощовою теплою погодою. Цього дня у третьому турі вищого футбольного ешелону Полтавщини зустрілися дебютанти цієї ліги – шишацька команда і лубенська.

Вже на 1-й хвилині поєдинку міг покарати гостей голом досвідчений Сергій Гриценко, після удару якого м’яч «ковзнув» по правій стійці воріт гостей. А вже через чотири хвилини у, як кажуть, у «безобідній ситуації» відкриває рахунок Сергій Сергієнко – 1:0 повели гості. Перший «проблемний момент» у матчі стався на 9 хвилині, коли нападник господарів досвідчений Сергій Гриценко після явного попадання м’яча у його руку, ударом головою зрівнює рахунок – 1:1. Далі Ярослав Борідко після помилки захисників лубенців без проблем «розстрілює» ворота гостей – 2:1. З таким рахунком завершилася перша половина зустрічі цього бойового і напруженого поєдинку, в якому трохи домінували господарі.

Судіть самі: за шишацьку команду грало шість (!) колишніх футболістів відомої зіркової команди останніх років «Нове Життя» (Андріївка) – Руслан Ткаченко, Олександр Бабанський, Олександр Нечипорук, Олександр Донець, Максим Лубенець і Сергій Гриценко. Останній найбільше погрожував воротам лубенців і на 60 хвилині дугого тайму він зі штрафного справедливо вколочує «смугастого» у сітку воріт гостей – 3:1.

Після такого рахунку головний арбітр зустрічі полтавець Дмитро Мерсіянов продовжував «вбивати» гостей – перешкоджав вправним футбольним діям лубенців, давав жовті картки, зупиняв їх атаки безглуздим лунанням свистка на користь господарів. А найбільшу користь шишацькій команді рефері приніс на 75 хвилині зустрічі, коли захисник господарів нависне зіграв рукою у своєму карному майданчику, а «зачарований» свисток головного арбітра змовчав…

Отже, на сьогодні ми маємо чергову перемогу ФК «Шишаки» проти молодої бюджетної лубенської команди, яка ще не в змозі на рівні конкурувати з досить укомплектованими класними гравцями приватних опонентів по вищій лізі. Та і суддівські регалії на сьогодні мають своє звичне місце…