Першість Полтавщини - 08-06-2014, 10:06 - sasa 40

Зеніт – чемпіон першого кола

Зеніт – чемпіон першого кола

Закінчилося перше коло першості Полтавщини серед команд першої ліги група А. Беззаперечним лідером групи є команда «Зеніт» з Калайдинець Лубенського району, яка не втратила жодного очка у першому колі змагань. Хочеться запитати у власника зенітівського клубу і прихильника футболу Анатолія Михайленка: для чого було змагатися за нагороди у нижчому за рангом чемпіонаті?

ФК «Хорол» – «Зеніт» (Калайдинці) 0:6
Юнаки: 0:2

Чергову і прогнозовану перемогу здобули зенітівці та ще й розгромним рахунком. Цікаво, що три з шести м’ячів забив з одинадцятиметрової позначки Роман Кірпіченко, а ще по одному разу відзначилися голами Юрій Голубенко і Сергій Ященко. Отже, «Зеніт» – чемпіон першого кола змагань (тренери Сергій Бортнік і Леонід Голубенко), з чим ми його і вітаємо! Також і вітаємо юнацьку команду «ДЮСШ» (тренер Олександр Сердюк), яка виступає за «Зеніт» і після першого кола очолює турнірну таблицю змагань.

«Харчовик» (Червонозаводське) – ФК «Миргород» 1:1
Юнаки: 3:0

Досить несподівано завершився матч на Лохвиччині, де «Харчовик» приймав миргородців. Хоча, на мою думку господарі були сильнішими, але я був свідком гри обох команд в інших поєдинках і на мене миргородці справили приємне враження. Щодо матчу, то у господарів гол з пенальті провів Сергій Островський, а у гостей результативно відзначився Гегам Айвазян.

«Світанок» (Заріг) – «НДІ сої» (Глобине) 2:4
Юнаки: 4:2

У цьому протистоянні у переможців голи провели Олександр Рома, Євген Покотило, Руслан Дігтяр і Володимир Кравчук.

«Локомотив» (Гребінка) – «Фортуна» (Кейбалівка) 0:4
Юнаки: 1:1

Тут була беззаперечна перевага гостей, які втілили її у забиті м’ячі. Два голи на свій рахунок записав Андрій Букша і по одному разу відзначилися Віталій Перетятько та Андрій Дюжов.

Турнірне становище та календар матчів >>>

Юрій КЛИМЧЕНКО

Погода