- 12-11-2012, 10:11 - sasa 172

Жінки теж добре грають у хокей

Завершився третій тур кубка “Динамо”, що проходить у Харкові.

ХК «Кальвадос» (Полтава)- ХК «Ведмеді»(Харків) – 7:3 (3:0; 0:1; 4:2)

Полтавці здобули свою третю перемогу на цьому турнірі. На цей раз був битий харківський ХК «Ведмеді». Перший період наші земляки виграли з рахунком 3:0. Шайбами відзначились Олександр Конопльов та два рази червоне світло за воротами суперника запалював кращий бомбардир полтавчан – Владислав Кладковий. Першу свою шайбу Владислав закинув з передачі Дмитра Кушка, а другу йому допомогла закинути Олена Ткачук. Так, тепер і в полтавській команді грає представник прекрасної половини людства. Слід зазначити, що Олена грала на рівних із чоловіками та змогла відзначитися двома результативними передачами. В другому періоді була закинута лише одна шайба. Це харків’янин Шаповалов скоротив відставання своєї команди. В третьому періоді йшла рівна гра. Спочатку «Ведмеді» у меншості закинули шайбу. Та потім була полтавська п’ятихвилинка, за яку вони закинули три шайби. Відзначалися Валерій Бабак з передачі Олександра Конопльова, Кушко Дмитро асист на рахунку Владислава Кладкового та Олександр Конопльов. В кінці періода команди обмінялися шайбами, встановивши остаточний та популярний у третьому турі рахунок – 7:3. У полтавців відзначився Дмитро Кушко, а асистувала йому Олена Ткачук.

ХК «Харківські тигри-2» – ХК «Космос» 7:3 (2:1; 2;1; 3:1)

В минулому турі харків’яни розгромно програли іншій полтавській команді ХК «Кальвадос» – 9:2. Тому прагнули реваншу. В першому періоді сильнішими були «тигри»– 2:1. У полтавчан закинутою шайбою відзначився Сергій Пушкарь. Другий період краще розпочали полтавчани. Вже на його початку Юрій Демеля зрівнює рахунок. Та харківяни змогли двічи відзначитись і команди пішли на другу перерву за рахунку 4:2 на їхню користь. В третьому періоді «тигри» ще три рази змушували полтавчан витягувати шайбу із своїх воріт, на що полтавчани змогли відповісти лише раз. Шайбу закинув Денис Биков з передачі Євгена Нижниченка, встановивши остаточний рахунок – 7:3 на користь харків’ян.

Інші матчі туру: ХК «Сахарні Ведмеді» – ХК «Динамо» – 3:7; ХК «Альянс» (Куп’янск) – ХК «Суми» 4:3.