Першість Полтавщини - 10-05-2009, 09:05 - sasa 28

\»Жоржівка\» — конкурент \»Багачки\»?

\»Жоржівка\» — конкурент \»Багачки\»?


ФК «Лубни» — ФК «Жоржівка» 1:4 (1:2)

Величко (42) – Городчанін (12), Фоменко (40, 90+1), Касьян (74).    
Судді: А. Харахайчук, О. Яненко, В. Чернишов (усі – Кременчук).
Інспектор: О. Єжаков (Полтава).
ФК «Лубни»: Четверіков, Савченко, Баран, Нестеренко (Пономаренко), Матяш, Пархоменко, Козаченко (Сірик), Загоруйко, Величко (Порощай), Савельєв (Мірошниченко (Головко)), Шоха (Миронченко). Запасний: Букало. Тренер А. Сірик.
ФК «Жоржівка»: Сідько, Супруненко, Сергієнко (Жарий), Тарута (Лейва), Касьян, Чамара, Городчанін, Бубнов, Бараннік (Михайленко), Фоменко, Сіренко. Запасні: Каплуновський, Глібко, Божко. Тренер: А. Тищенко.
10 травня. Лубни. Стадіон «Центральний». + 23 градуси. 220 глядачів.
Юнаки: 0:0.

До Лубен завітав дебютант І ліги і один з головних претендентів на «золото» чемпіонату команда з Шишацького району з досвідченими виконавцями. За весь поєдинок суто любительська команда ФК «Лубни» гідно протистояла супернику, в якому добротною грою виділявся Юрій Фоменко. Він і став автором двох забитих м’ячів. Початок гри був за гостями, які створили чимала голевих моментів біля воріт лубенців. Гра на полі вирівнялася і пожвавішала з виходом на заміну граючого тренера господарів Анатолія Сірика. Лише він сам міг вразити ворота гостей, принаймні, тричі, але фортуна відвернулася від настирних лубенців, які могли звести матч внічию або, навіть, і перемогти. Після цієї поразки ФК «Лубни» опустився на передостаннє місце у турнірній таблиці. А ФК «Жоржівка» міцно закріпився в лідерах змагань.                                                                  
Юрій Климченко
                                                                             

Погода