- 07-08-2011, 03:08 - sasa 267

\”Жоржівка\” здобула \”Шишацький кубок\”

Минулої суботи у райцентрі Шишаки пройшов фінальний поєдинок розіграшу традиційного турніру «Шишацький кубок» за підтримки господаря змагань Равіля Сафіулліна.

За почесний трофей вели боротьбу 32 команди Полтавщини, розділені на 8 груп. У головному фіналі зійшлися ФК «Жоржівка» Шишацького району і «Темп» з Градизька Глобинського району. Звичайно, що ці колективи «облаштувалися» вправними легіонерами і тому дійшли до фіналу змагань. Першими забили жоржівчани – відзначився забитим м’ячем Cергій Гриценко. По завершенні першого тайму гравцям «Темпу» вдалося зрівняти рахунок. Гол провів досвідчений Сергій Зав’ялов. Другий тайм пройшов в обопільник атаках і не виявив переможця – нічия 1:1. А в серії одинадцятиметрових ударів вправнішими виявилися футболісти «Жоржівки» – 5:3.

Отже, цьогорічний «Шишацький кубок» вдруге за історію змагань здобули жоржівські футболісти.