Матчі - 17-03-2011, 07:03 - sasa 226

Знову поразка…

У другому матчі поспіль молодіжний склад \”Ворскли\” поступається з великим рахунком. Цього разу підопічні Сергія Свистуна поступилися в Кременчуці донецькому \”Металургу\” – 0:3.

«Ворскла» (Полтава) – «Металург» (Донецьк) – 0:3 (0:1)
Голи: 0:1 Дебелко (23), 0:2 Барановський (52), 0:3 Трояновський (81)

\”Ворскла\”: Казаков (к), Пердута, Радченко (Трусевич, 77), Курелех, Бацула, Філь, Василенко (Потапенко, 46), Дулуб (Саркісян, 67), Рябушко (Марусич, 60), Кравченко (Шмиголь, 46), Бараннік (Яременко, 75).

\”Металург\”: Яшков (Пеньков, 86), Барановський (Давидчук, 84), Білоус, Ателькін (Нестеренко, 84), Грищенко (к) (Мамутов, 77), Задерака (Костюк, 69), Трояновський, Тимофієнко, Квашук (Шаблій, 83), Полюлях, Дебелко (Хамід, 72).

Арбітр: Анатолій Жабченко (Сімферополь)

Попередження: Дулуб (5), Задерака (13), Бараннік (36), Трусевич (80), Нестеренко (88), Потапенко (89)

17 березня. 14:00. Кременчук. Стадіон «Кремінь». 200 глядачів. +3 градуси

У першій половині першого тайму ігровою і територіальною перевагою володіли гості, то другу його частину активніше зіграли підопічні Сергія Свистуна. Єдиний до перерви гол був забитий нападником донеччан Романом Дебелко на 24-й хвилині. Серед ворсклян особливою активністю вирізнялися Олег Бараннік і Сергій Кравченко. В обох було по два хороші моменти біля воріт суперника.

У другому таймі також забивали лише гравці «Металурга». На 52-й хвилині Трояновський подав від кутового прапорця, а його передачею, вистрибнувши вище всіх і пробив головою, скористався Барановський. М\’яч залетів у ближню «дев\’ятку».

На 70-й хвилині буквально на півкроку Марусич випередив воротар донецької команди, перешкодивши пробити по воротах. Кілька хвилин по тому вже Бацула на швидкості увірвався в штрафну, і потужно пробивав у дальній нижній кут – воротар ногою відбив м\’яч на кутовий.

На 81-й хвилині вболівальники на стадіоні «Кремінь» побачили гарний гол прямим ударом з кутового у виконанні Трояновського. М\’яч буквально «влип» у дальню «дев\’ятку» воріт Казакова. До кінця зустрічі рахунок не змінився.