Міні-футбол - 22-02-2010, 10:02 - sasa 3

Зональні змагання розіграшу кубка ВФСТ «Колос»

Зональні змагання розіграшу кубка ВФСТ «Колос»

20 – 21 лютого в місті Кобеляки на майданчику зі штучним  покриттям  відбулися зональні змагання розіграшу кубка райради ВФСТ «Колос» з міні-футболу серед команд  виробничих  колективів  фізкультури  та  сільських  громад,  сезону 2010 року, де було зафіксовано такі результати:

І  ГРУПА
1.    Дашківка – Красне  0:2                     
2.    «Урожай» Мідянівка – Котовське  4:0        
3.    Котовське – Красне  3:0
4.    «Урожай» Мідянівка – Дашківка  3:2     
5.    Дашківка – Котовське  3:2        
6.    Красне – «Урожай» Мідянівка  3:2 
            
ІІ  ГРУПА
7.    «Динамо» Кобеляки – «Бутенки-1»  1:0             
8.    «Лан» Шенгури – Орлик  7:2        
9.    «Бутенки-1» –  Орлик  2:2            
10.    «Динамо» Кобеляки – «Лан» Шенгури  1:1    
11.    «Лан» Шенгури – «Бутенки-1»     2:1
12.    Орлик –     «Динамо» Кобеляки  0:9            


ІІІ  ГРУПА
13.    «Дніпро» Світлогірське – Сухинівка  1:3           
14.    «Мрія» Кобеляки – «Ветеран» Кобеляки  0:2        
15.    Сухинівка – Ветеран» Кобеляки   0:0
16.    «Дніпро» Світлогірське – «Мрія» Кобеляки  5:0
17.    «Мрія» Кобеляки – Сухинівка  0:4  
18.    «Ветеран» Кобеляки – «Дніпро» Світлогірське  0:2    

ІV  ГРУПА
19.    Іванівка – «Оріль» Канави 3:0                      
20.    Іванівка – «Колос» Павлівка  3:3                
21.     «Колос» Павлівка – «Оріль» Канави  3:0

V ГРУПА
22.    «Спарта» Білики – Др. Гребля  2:0                
23.    Кунівка – «Спартак» Рибалки  1:3    
24.    Др. Гребля – «Спартак» Рибалки  2:1        
25.    «Спарта» Білики – Кунівка 2:2    
26.    Кунівка – Др. Гребля  0:1            
27.     «Спартак» Рибалки – «Спарта» Білики  0:0         

VI ГРУПА
28.    Василівка – Кірове  0:3                        
29.    Вільховатка – Кірове  4:1                                           
30.    Василівка – Вільховатка  5:1

Фінальна  частина  змагань  відбудуться  27  лютого  на  майданчику  зі  штучним  покриттям.  Початок  о  9  год.  Зустрічатимуться  такі  пари  команд:  (І  група)  Сухинівка – Рибалки  9:00  год.,  «Урожай» Мідянівка – Сухинівка  9:50  год.,  Рибалки – «Урожай» Мідянівка 10:40  год.  (ІІ  група)  Іванівка – Кірове  9:25  год.,  «Динамо» Кобеляки – Іванівка  10:15  год.,  Кірове – «Динамо» Кобеляки  11:05  год.

Погода