Відбулися матчі 10 туру першості Полтавщини серед команд групи «А».

ФК Лохвиця – Атлант Семенівка – 2:3 (юнаки 0:2)

ФК Шишаки – Авангард Яреськи – 0:0 (9:1)

Че-Ка Піщане – Зоря Гоголеве – 2:2 (1:1)
Прописвіт – 2 – Манасян, Бондаренко

Харчовик Червонозаводське – ФК Глобине – 1:2 (0:1)
Будрій – Кравець, Данилейко

Матч “Металіст” (Хорол) – “Катюша” (Тополеве) перенесено.

У 10 турі лише “Рокита” легко перемогла “Олімпію”, решта матчів пройшли напружено і цікаво. П`ять матчів поспіль не може здобути перемогу “Харчовик”. Домашня зустріч з “Глобиним” не стала виключенням. Матч команда розпочала досить вдало – вже на 8-й хвилині сильним ударом із-за меж штрафного майданчика рахунок відкрив Сергій Будрій. На що гості відповіли ударом у поперечину. В другому таймі ініціативою володіли футболісти “Глобиного”, але більше шансів забити мав “Харчовик”. Свої можливості не використали Кононенко і Касьян, а глобинчани скористалися помилкою футболістів із Червонозаводського і зрівняли рахунок. А вже в компенсований час Данилейко приніс гостям перемогу.

Знову результативно зіграв “Атлант”, який на виїзді переміг “Лохвицю”, а після нічиї в Піщаному, турнірну таблицю очолила “Зоря”, однак “Металіст” має ще гру в запасі.

10   0 1 9     5 – 31 –26 1

У матчі 8 туру “Металіст” – “Атлант” господарям зараховано технічну поразку 0:3.

Лідери серед бомбардирів: Гиря (Атлант) – 10, Бондаренко (Зоря) – 9, Смаков (Глобино) – 7, Букша (Катюша) – 6, Бараннік (Атлант) – 6.

Серед юнацьких складів лідирує “Атлант” – 25 очок. 24 ― у “Глобиного”. Далі розташувалися “Харчовик” (21 очко) та “Лохвиця” (20 очок).