МАТЮХА Андрій
СУСІК Юрій
ДЕЙНЕКО Юрій

«Ворскла» — «Гоязан» — 3:0

Після двох нищівних поразок у Луцьку і Тернополі склад «Ворскли» дещо змінився. Керівництво команди вирішило зміцнити лінію атаки. Як показала гра — рішення це було правильне. Але відчулось це після другої половини першого тайму. А спочатку гра йшла у досить рівному темпі, хоч деяка ігрова і територіальна перевага «Ворскли” на полі відчувалась. Однак результатів атаки «Ворскли» спочатку не давали — неточними були передачі у штрафний майданчик.

Всередині першого тайму сміливіше заправ новачок «Ворскли» А. Брагінець. На 25-й хвилині після передачі Олександра Марусецького він добре пробив головою по воротах гостей, але м'яч пройшов буквально в кількох сантиметрах від штанги.

З цього моменту правці «Ворскли» помітно активізувалися. Сильно б'є Марусецький і, воротарю гостей ледве вдається перевести м'яч на кутовий. Запам'ятався глядачам і удар в падінні, Володимира Прокопиненка. Та воротар «Гоязана» знову на висоті. Мав можливість на 32-й хвилині з подачі кутового відкрити рахунок Піддубний. Відчувалось, що ось-ось «Ворскла” все ж таки «розпечатає» ворота гостей.

Це сталось на 34-й хвилині, коли за гру рукою у своєму штрафному майданчику одним з гостей було призначено одинадцятиметровий у ворота «Гоязана», який чітко реалізував Сергій Лукаш. Буквально через три хвилини нападаючий «Ворскли” Олександр Волошко сильним і точним ударом подвоює рахунок.

Другий тайм «Ворскла» провела значно впевненіше, створюючи ряд дуже небезпечних моментів біля воріт гостей, і на 55-й хвилині Валентин Піддубний реабілітувавши себе за промах у першому таймі, забиває третій м'яч — 3:0. За час, що залишався до кінця гри, полтавці мали ще кілька реальних можливостей збільшити ралу але, як кажуть в таких випадках, щастя було на боці гостей.

Команда «Ґоязан», треба сказати, провела гру слабо. Враження складалося таке, що після пропущених голів у першому таймі гості взагалі припинили опір.

Наступну зустріч полтавці проводять вдома 22 серпня. Вони прийматимуть «Спартак» з Нальчика.

В.Михайлов.
“Зоря Полтавщини” № 160-161 (17861), 21 серпня 1991 року (середа).

Нарешті перемога

Після поразок «Ворскли» у Луцьку — 0:4 та Тернополі — 0:3, багато хто втратив віру у полтавців. Однак самі футболісти прагнули реабілітувати себе.

У матчі з «Ґоязаном» «Ворскла» довела, що її ще рано списувати з рахунку.

В той день команда грала швидко, надійно, кмітливо. М'яч потрапляв до азербайджанських футболістів лише на невеликий відрізок часу. Полтавці володіли ініціативою протягом усього матчу. Перший м'яч забив С. Лукаш — він реалізував пенальті на 34-й хвилині. Не минуло й двох хвилин, як вже О. Волошко закріпив перевагу «Ворскли».

На початку другого тайму відзначився В. Піддубний — полтавці перемогли — 3:0. Будемо сподіватися, що «Ворскла» зуміє вийти з скрутного становища, в якому вона опинилася.