ПІДДУБНИЙ Валентин
СЄДОВ Сергій

«Ворскла» - «Торпедо» (Таганрог) - 0:0

Ні, не позаздриш зараз ворсклянам... Ось уже тривалий час ніяк вони не спроможуться вийти з небезпечної зони. Уже місяць грають без тренера В. О. Ходуса, який розірвав контракт із «Ворсклою», а команду очолила тренерська рада. До неї, крім В. О. Пожичевського, начальника команди Г. Д Слюсарєва, увійшли також граючі тренери О, Кривенко та С. Лукаш. Вдається, на жаль, не все. А прагнення залишається тим же: виборсатися якомога швидше із «шістки» аутсайдерів.

Можливо, з цим бажанням і виходили вони на поле стадіону «Ворскла». Але, принаймні, десяток хвилин обидві команди вели гру в центрі поля, займаючись ешелованою розвідкою. Перший прицільний удар по воротах Воробйова гості зробили лиш на 12-й хвилині. Це всюдисущий Лободенко прорвався до воріт і пробив, правда, високо й не точно. Він і до цього старався, постачає м'ячами висунутих далеко вперед Попова, Александрова, Седова і Лебедєва. Інколи в атаці в гостей брали участь по 5—8 футболістів. Полтавці в першому таймі вистояли, й справедливості ради слід сказати, що більше роботи було у Воробйова, але він встигав виходити уперед, перехоплювати м'яч, у тому числі й том, що не 35 хвилині після розіграної комбінації Седовим і Лободенком завершував захисник Кривокінь. Полтавці кілька разів теж могли відзначитись, але Брагинець не встигнув на прострільну передачу, припускалися помилки Волошко і Марусецький, і їх відразу замінили після перерви Матюха і Слободський.

Малюнок гри змінився. Більше атакували полтавці. Ледь не влучив на 51 хвилині у ворота Марченко, й він же на 62 чудово прострелив уздовж воріт, але Дейнеко не дотягнувся до м'яча. Й нарешті на 76 хвилині м'яч після удару Матюхи влучив у хрестовину. І тільки на більше не вистачило «пороху» в жодної з команд. У полтавців восьма нічия, 24 очка.

12 вересня «Ворсклу» чекає нелегке випробування із «Зорею». «Ворскла» приймає того дня луганців не на однойменному стадіоні, в на «Локомотиві” (у зв'язку з гастролями А. Пугачової). Матч почнеться о 16 годині.