КИСЛОВ Ігор
ВЛАСЕНКО Ігор
НЕМЕШКАЛО Владислав

"Ворскла" - "Зоря" (Луганськ) - 1:0

У черговій календарній зустрічі на полтавському стадіоні "Колос", що відбулася у середу, "Ворскла" приймала луганську "Зорю". Долю матчу вирішив єдиний гол, що його провели полтавці на 37 хвилині. На прострільну передачу Ігоря Кислова уздовж воріт першим, випередивши захисників, устигнув Владислав Немешкало й головою послав м'яч у сітку.

Перший тайм пройшов за перевагою полтавців. Потім гра вирівнялася, поєдинок точився з перемінним успіхом. У футболістів обох команд були можливості збільшити рахунок. Зокрема, один із ударів І. Кислова прийшовся у штангу наприкінці зустрічі. Але рахунок на табло так і не змінився.

"Ворскла" здобула шосту перемогу, має зараз в активі 20 очок. Наступні матчі вона проводить 2 і 5 липня у Кіровакані з "Лорі" та Ленінакані із "Шираком".

К.ПАВЛЕНКО.
"Зоря Полтавщини" № 147 (17547), 29 червня 1990 року (п'ятниця).

Перемогли "Зорю"

Вже вдруге підряд вашим землякам доводиться розпочинати матч на мокрому полі.  Але ні дощ, ні перемога гостей у попередньому турі в Кременчуці не відбили бажання у полтавців діяти активно. Вони атакували то на лівому, то на правому флангах.

Гості ж на половину поля "Ворскли, пробивалися рідко. І все ж двічі наших земляків довелося виручати голкіперу Олегу Моргуну, який провів матч на високому рівні.

А не 37-й хвилині зустрічі під час чергової атаки полтавців на правому фланзі Ігор Кислов зробив відмінний навіс на воротарський майданчик гостей. Владислав Немешкало у стрибку головою направив м'яч у ворота майстра спорту Сергія Золотницького.

Другий тайм активніше розпочали гості. Полтавці ж змінили тактику. Вони більше почали грати від оборони. Все частіше біля свого штрафного майданчика можна було побачити навіть форварда Ігоря Кислова. І все ж гостям на 72-й хвилині матчу вдалося створити небезпечну ситуацію біля воріт "Ворскли". Луганські футболісти атакували на правому фланзі. Зробили точну передачу на Сергія Ярмолича. Він пробив по воротах полтавців метрів з 6-7. Але м'яч пролетів поруч зі стійкою воріт. І надалі більше атакували гості. Полтавці ж рідко наближалися до штрафного майданчика "Зорі". Запам'яталася лише одна небезпечна ситуація, коли Ігор Кислов влучив у стійку воріт луганців. До кінця матчу рахунок не змінився. Отже, 1:0 на користь полтавців.